Інтенсивне судочинство кінця грудня

суд

Останній тиждень минулого 2017 року відзначився інтенсивним розглядом в Куп’янському міськ-районному суді і винесенням вироків по кільком кримінальним провадженням.

Зокрема і по злочинам, про які раніше повідомлялося на нашому сайті.

Крав все що бачив

Особливо рясно натворив лиха один рецидивіст, що вже мав дві судимості у 2013 і 2014 роках, і вийшов на волю по амністії у 2016 р. з іспитовим строком.

І вже на волі він :

 • у березні 2017 року проник на територію домоволодіння зірвав зі стіни і викрав, належний АК «Харківобленерго» електричний лічильник 3-фазного типу. Матеріальний збиток склав 1123 грн.
 • в ніч на 2 червня 2017 р. на вул. 3-я Цукрозаводська випиляв та викрав в кабельних колодязях  60 метрів телефонного кабелю, який належав «Укртелекому». Матеріальний збиток 3480 грн.
 • 8 червня 2017 в смт. Ківшарівка, зайшов до магазину, де у відділі побутової хімії скориставшись тим, що за його діями ніхто не слідкує, викрав з прилавку мобільний телефон марки «Lenovo S60», матеріальний збиток  2500 грн.
 • 21 червня в с. Новоосиново, біля під’їзду будинку №15 по вул. Молодіжній викрав велосипед «Winner». Матеріальний збиток склав 2300 грн
 • 27 червня об 11:00 год в смт. Ківшарівка, поблизу аптеки, що розташована в будинку №15,  викрав велосипед марки «Ardis». Матеріальний збиток – 1513 грн.
 • 2 липня вранці в Куп’янську поблизу магазину через незачинене вікно автомобілю марки «FAW» викрав мобільний телефон марки «Motorola» ХТ910. Матеріальний збиток – 557 грн
 •  вночі 2 липня поблизу автобусної зупинки «Зелена» с. Подоли заліз в кабельні колодязі «ТРК Регіон» і випиляв 20 метрів волоконно-оптичного кабелю. Матеріальний збиток 383 грн.
 • в ніч на 3 липня знову на вул. 3-я Цукрозаводська, в трьох кабельних колодязях випиляв 62 метри телефонного кабелю. Матеріальний збиток – 1990 грн.
 • 22 липня в денний час, в магазині смт. Ківшарівка з відкритої вітрини викрав крупоподрібнювач марки «Нлікор-І». Матеріальний збиток 1916 грн.Все вкрадене звинувачений продав.

  Допитаний у судовому засіданні звинувачений свою вину у вчиненні інкримінованих йому кримінальних правопорушень визнав повністю і щиросердно розкаявся у скоєному.

  Суд, у рахуванням всіх обставин призначив злодію покарання 4 роки позбавлення волі. Крім того на користь обкрадених він має сплатити близько 25 тис грн. і близько 5 тис грн. державі за проведені експертизи.

  Банда грабіжників

  За іншою справою троє звинувачених чекали суду з жовтня 2015 року. Вони здійснили кілька нападів на жінок і одного хлопця. Вони били людей і грабували. Забирали мобільні телефони, золоті прикраси, велосипед.

  Крім того, вночі 30 жовтня 2015 року всі ці троє в Куп’янську-Вузловому вирвали жалюзі та розбили вікна магазину і почали красти в ньому цигарки.

  Повз магазин в цей час проходила жінка, яка поверталася додому з роботи і одночасно розмовляла по телефону зі своїм чоловіком, що йшов їй на зустріч.

  Жінка зрозуміла, що в магазині злодії. Вона сказала про це чоловікові. Один зі злочинців, що був зовні, почув це. Він схопив жінку за горло і закривши їй рота іншою рукою потяг за магазин, де вирвав з рук у жінки телефон. Жінка почула, що десь поруч озивається її чоловік і стала кричати. Злодій з телефоном втік.

  А в цей час на сигнал від охоронної сигналізації відреагував господар магазину і викликав поліцію, яка й затримала спочатку одного з грабіжників, а потім знайшла і інших. В якості доказів були ще й записи з камери відеоспостереження магазину.

  Всіх трьох грабіжників вже було засуджено раніше і відпущено на волю з іспитовим строком.

  28 грудня 2017 року суд визнав їх винними і призначив по 4, 5 роки позбавлення волі.

  П’ята судимість

  Інший вирок отримав крадій – рецидивіст, який вже мав 4 судимості. Він 4 жовтня 2017 року поцупив з гаражу у мешканця Куп’янська-Вузлового зварювальний інвертор ціною 1175 грн.  Тепер він отримав покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки і 3 місяці.

   Жіночі розбірки

  Вирок суду винесено двом жінкам, які у стані алкогольного сп’яніння в ніч на 1 квітня 2017 року жорстоко руками та ногами побили третю жінку з надуманого факту. Нібито потерпіла образили чоловіка однієї з хуліганок.

  Суд осудив забіяк. Одна отримала 2 роки з іспитовим строком 1 рік. А іншій присудили 2 роки і 6 місяців, але звільнили від призначеного покарання за законом про амністію.

Be the first to comment on "Інтенсивне судочинство кінця грудня"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*