Що насправді просив Остапчук у Кабмінету міністрів

19d38e2a23c61593d9b33d1745263d97

“Народний” депутат Віктор Остапчук минулого 2017 року “завзято” працював у Верховній раді на благо мешканців свого округу.

Нам тут його місцеві пілабузники розказують, що їх патрон постійно вибиває у Кабінету міністрів додаткові гроші до бюджету Куп’янська.

Аж ось сриншот з офіційного сайту Верховної ради, де вказано, які саме запити Остапчук відіслав до Кабінету Міністрів протягом всього 2017 року.

Ося2
Отже, за 2017 рік Остапчук подав лише 4 депутатські запити до Кабінету міністрів. І в жодному з них немає якогось його клопотання про виділення Куп’янську додаткових бюджетних коштів!

Подробиці переписки Остапчука з Кабміном у 2017 році.

1) 24 березня він   подав клопотання про фінансування пенсіонерів, інвалідів та малозабеспечених мешканців Ківшарівки, які не мають змоги самотужки встановити в своїх квартирах газові лічильники.

У запиті немає ніяких розрахунків і жодної цифри: ні скільки таких людей живе в Ківшарівці, ні названа ціна, яку  на той час просив Харківгаз за встановлення одного такого лічільника, ні скільки грошей на це потрібно. Немає і слушного в цій ситуації прохання включити ці кошти до жодної з державних програм.

Звичайна бюрократична “писулька”, яка потрібна лише для того, щоб розказати, як Остапчук каже – “дорогим ківшаровчанам”, що він за них клопотав, але влада – не дала.

На цей свій “запит” Остапчук отримав очікувану відповідь від міністра Міненерговугілля. Там вказано скільки коштує один такий лічільник і стверджується, що грошей на це для всіх людей України в бюджеті немає. Адже і так всім зрозуміло, що кабмін не має права виділяти кошти з такого глобального питання лише для мешканців одного селища.

І все.  На цьому активність Остапчука з цього питання вщухла.

2) Другий запит до Кабміну від депутата з Харківщини Остапчука стосувався відповідності займаній посаді керівника Держгеокадастру у Черкаській області! Коментарі тут зайві.

3) Третій запит взагалі написаний на рівні школяра.

В ньому Депутат, який вже кілька років сидить у Верховній Раді, просить Прем’єр-міністра держави надати йому інформацію про напрями використання коштів, отриманих від оподаткування на доходи фізичних осіб, і надати посилання на конкретні нормативні документи!

І Остапчуку, як школяру відповідають –  що ВСІ податки зараховуються до доходів загального фонду державного бюджету. І що за нормами Бюджетного кодексу не передбачено закріплення доходів загального фонду за будь-яким окремим видом видатків.

Тобто, цей “Народний” депутат і сам не читав Бюджетний кодекс, і не примусив своїх помічників розібратися в ньому, щоб так не ганьбитися.

4)  У своєму четвертому запиті до Кабміну Остапчук імітує боротьбу з приводу можливості погашення заборгованості органів місцевого самоврядування перед НАК Нафтогаз України за рахунок Державного бюджету. Знову не названо жодної конкретної цифри і конкретних місцевих рад, які потерпають від “наїзду” НАК Нафтогазу.

І знову у відповіді від Міністерства Енергетики детально описано справжню ситуацію з цієї проблеми в Україні і як вона вирішується Кабміном.

 

1 Comment on "Що насправді просив Остапчук у Кабмінету міністрів"

  1. Вольный слушатель | 17/01/2018 at 5:09 pm | Відповіcти

    Нужно же г. Остапчуку показать свою преданность и рвение перед родными избирателями, а то, не дай Бог не выберут в благодетели и как потом на хлеб насущный зарабатывать без дармовой кормушки! Стрёмно и ему и его прихлебателям. Вот и гонят волну, авось кто и поверит.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*