Зимові новини футболу

малишко3

Куп’янськ відвідав один з відомих випускників «Мрії UFC»

Днями в Куп’янськ до батьків приїжджав випускник клубу «Мрія UFC», чемпіон і володар кубку України з футзалу, колишній гравець молодіжної збірної України Сергій Малишко.

Сергій розповів, що після розпуску харківського «Локомотиву», де він грав минулого сезону, його, у статусі вільного агента, запросили до команди «Титан» з селища Покровського Дніпропетровської області.

Команда унікальна тим, що це єдина сільська команда, яка грає в Екстра-лізі вітчизняного футзалу.  Більше того, «Титан» наразі є лідером Чемпіонату України. Сергій знаходиться в новій команді з липня минулого року. Там його зустріли добре. Зараз Сергій разом зі своєю коханою знімає квартиру в Покровському. Він має постійну ігрову практику і зіграв у всіх 14 календарних іграх чемпіонату та пропустив лише одну кубкову з-за травми.

малишко 2

До завершення першого етапу чемпіонату лишилося два тури і команда Сергія Малишка має всі шанси втриматися на першому місці, хоча боротьба у верхній частині турнірної таблиці дуже сильна. Перше та четверте місце розділяє лише три очки.

Після закінчення другого кола у чемпіонаті України розпочнеться стадія плей-офф. Де перша команда гратиме з дев’ятою, друга – з восьмою тощо. Тобто ще у кожної з команд фактично є шанс стати чемпіоном України.

Сергій досі тепло згадує своїх перших тренерів з клубу «Мрія UFC» Дмитра Хомуткова і Ігоря Сіроштана. Він завжди цікавиться справами в «Мрії» і передає вітання тренерам. А ще  нагадує юним футболістам, що все у футболі залежить лише від них самих. Від їх професійного відношення не тільки до тренувань, а й до навчання в школі. Сергій вважає, що ще з дитинства варто виховувати в собі чоловічий харктер і не піддаватися на різні дурні спокуси, які згодом просто з’їдають слабку людину, бо шлях на дно життя завжди стрімкий і безповоротний. І втриматись від цього може лише людина з міцним характером.

Розпочинається зимовий чемпіона Куп’янська

З 28 січня розпочинається відкритий зимовий чемпіонат міста Куп’янська з футзалу серед дорослих. В ньому прийме участь 10 команд з Куп’янська і одна з Борової. Серед учасників будуть і найстарші юнаки з клубу «Мрія UFC» 2001-02 років народження.

Цьогорічний чемпіонат пройде за новою формулою: команди не розбиваються на підгрупи, а всі зіграють між собою одне повноцінне коло.

Всі ігри будуть проходити щонеділі в спортивній залі палацу культури ім.. В.І.Кошелєва з 12-00 до 19-00.

Be the first to comment on "Зимові новини футболу"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*