Хто ж очолить комунальні підприємства міста?

головна

Безмежна комісія

Сьогодні, 26 січня, в малій залі будинку рад відбулося засідання якоїсь незрозумілої депутатської комісії.

Чому незрозумілої? А тому, що головуючий на засіданні депутат Олександр Чернишов сказав, що це не просто “Постійна комісія міської ради з правових питань, боротьби з корупцією, контролю за дотриманням законності, кадрової політики, депутатської діяльності та етики”, а якийсь її “розширений” варіант.

На скільки він розширений, і сам головуючий схоже не знав.

Чи мали в роботі цієї комісії голосувати депутаті інших комісій, і як би рахувалися їх голоси – не зрозуміло.

Хто мав звітувати і чому

А питання було дуже важливе для міста.

Звучить воно так: “Погодження кандидатур на призначення або продовження угоди з діючими керівниками комунальних підприємств, закладів та установ, дія контракту яких закінчується і потребує процедури укладення нового контракту або продовження дії попереднього”.

Зрозумілою мовою це означає, що 31 грудня минулого року закінчилися строки діючих контрактів у всіх керівників комунальних підприємств:

КП “Комсервіс” ( водоканал) Шишов Анатолій Олександрович

ЖКП №1  – Карєлов Дмитро Миколайович

Куп’янські міські теплові мережі – Сєдова Марина Іванівна

Терцентр соціального обслуговування –  Загоруйко Володимир Петрович

Телерадіокомпанія – Полтавець Ольга Іванівна

Ківшарівська лікарня КМЛ  –  Бураков Олег Дмитрович

Міська лікарня КЦМЛ – Пякішев Аббясс Адгамович

Залізнична поліклініка  –  Карнигін Павло Борисович Т.В.О. головного лікаря

Центр первинної медичної допомоги – Ляшенко Віктор Павлович

Дитяча музична школа №1 –  Акентьєва Наталія Анатоліївна

Бюро технічної інвентаризації – Лобас Ольга Миколаївна

Міський ринок – Реутський Юрій Федорович

Комбінат харчування –  Свержин Олег Аркадійович

КП “Благоустрій” –  Жало Володимир Вікторович Т.В.О. директора

Депутат Валерій Кравцов сказав головуючому і присутнім, що  згідно положення про ті контракти,  за два місяці до їх завершення потрібно було скликати цю комісію. Вона мала заслухати і розглянути всі кандидатури та надати свої пропозиції міському голові ще в жовтні 2017 року.  Але цього не було зроблено.

DSC09315

 

Крім того, члени комісії дізналися про це засідання лише за добу і не отримали ніяких даних про те, як працювали підприємства під керівництвом вищеназваних осіб, що вони мали робити згідно контракту і таке інше.

Схоже, що січень 2018 року всі керівники КП працювали незаконно, і всі їх підписи під різними документами теж є незаконними?

На моє питання хто винен, що в жовтні було порушено закон, депутат від “Батьківщини” Вадим Онищенко заявив, що у всьому винні ті, хто 14 грудня привів на сесію людей з Ківшарівки з-за лікарні і фактично не дав депутатам спокійно працювати!

О як! Порушили закон у жовтні, а винуваті виборці, що прийшли на сесію до своїх слуг в грудні?  Це типова поведінка всіх “тимошенківців” – звалити все до купи, перекрутити і звинуватити всіх підряд.

Ви знаєте, хто почистив все місто від снігу?

Не зважаючи на абсурдність ситуації, Олександр Чернишов намагався продовжити засідання.

І першим виступив начальник міського водоканалу, або КП “Комсервіс” Анатолій Шишов.  Він сказав буквально таке:  раз вода з кранів тече – значить підприємство працює добре. І все.

DSC09319

Але тут депутат Віктор Дяченко почав задавати йому питання з економіки підприємства, а точніше з його боргів. І Шишов жодної цифри не назвав точно! Він лише розказував, що технічні служби водоканалу працюють добре. А ще, що саме водоканал вичистив все місто від снігу!

А щодо багатомільйонних боргів –  так то виконком винуватий, що не дав підвищити тарифи. Нічого конкретного про програму боротьби з боржниками абонентами і з боргами підприємства Шишов не сказав. З його слів втрат від неконтрольованих витоків води у підприємства немає взагалі : “Ви покажіть – де тече?!”- заявив він.

Не підтримав однозначно Шишова і заступник міського голови Андрій Козуб, бо як виявляється той протягом року так і не надав своєму профільному керівнику потрібні розрахунки.

Присутні на засіданні депутати лише розвели руками, адже і у них на руках не було жодного документу і вони просто не могли оцінювати діяльність претендентів на посади керівників комунальних підприємств.

Що далі?

На цьому нарешті здоровий глузд переміг і засідання припинили, зобов’язавши   претендентів та працівників виконкому ретельно підготувати всі документи і наступного тижня провести нове засідання комісії.

Дуже б хотілось, щоб на засідання цієї “безрозмірної” комісії прийшло якнайбільше депутатів, бо протягом року у них було дуже багато претензій до роботи комунальних підприємств, і тепер вони мають шанс заслухати звіти всіх керівників.

DSC09313

 

 

 

2 Comments on "Хто ж очолить комунальні підприємства міста?"

  1. Вольный слушатель | 26/01/2018 at 5:14 pm | Відповіcти

    Городские власти занимались личными проблемами в рабочее время, а коммунальщики занимались решением собственных проблем. Их работу никто не контролировал- как-то всё работает и слава Богу. А тут петушок клюнул в одно место! Оказывается, все эти руководители вовсе не начальники и зарплата им не положена за январь и отчитаться они должны перед городом и дальнейшее своё пребывание в мягких креслах нужно как-то обосновывать и дальнейшие перспективы своих подразделений обрисовать. А тут и жители Ковшаровки нарисовались и Новый год с Рождеством, Крещением и снегом подкатили. Это, ИМХО, всё происки путина, а городская власть тут ни при чём. Что вы все к ним пристали? Они тихонько сидели по кабинетам, шуршали бумажками, никого не трогали.

  2. Интересненько это какие расчеты Козуб ждет от Шишова?
    Это расчет не за металлоконструкции и оборудование снятые с КНС-3?
    Одни голые стены остались от насосной, вроде бы решений по демонтажу и продаже небыло

Leave a comment

Your email address will not be published.

*