Допік вчителя до злочину

Вухо

За матеріалами єдиного державного реєстру судових рішень.

23 січня 2018 року Куп’янський міськрайонний суд Харківської області розглянув матеріали кримінального провадження проти безробітного, який нині стоїть на обліку в центрі зайнятості.

Втім безробітним схоже він став недавно, вже після злочину, скоєного саме на своєму робочому місці.

Обвинувачений працював вчителем історії в Грушівській школі.

7 листопада 2017 року під час уроку в 6 класі один учень балувався, тим самим заважав проводити урок, колов голкою свого сусіда по парті, на зауваження вчителя не реагував.

З метою припинення дій учня, вчитель підійшов до нього, намагався взяти за вухо, однак той вдарив дорослого по руці. Але той ухопив таки хлопця за вухо і повів до кутка.

Дорогою той пручався і вчитель вдарив його лобом о шафу, після чого підвів до стіни в кутку класу. Коли ставив учня до кутка той вдарив вчителя кулаком в груди. Тоді вчитель схопив потерпілого за потилицю та тримаючи його таким чином двічі вдарив головою о стіну, набивши йому синяка на лобі.

Батько учня заявив в суді, що оскільки вчитель історії і раніше міг схопити дитину за вухо, дати ляпаса, він, коли узнав про те що сталося на уроці, пішов до директора школи зі скаргою на дії вчителя. Директор запропонувала звернутися з заявою до поліції. Що й було зроблено.

В суді було допитано двох однокласників потерпілого, які підтвердили, що хлопець дійсно балувався на уроці, розмовляв і на зауваження вчителя не реагував. А вчитель справді витяг того за вухо з-за парти і відвів в куток класу, де вдарив його обличчям об шафу та стіну, після чого наказав стояти в кутку до кінця уроку.

Після уроку діти розповіли директору школи про конфлікт.

Вирішуючи питання про покарання, судом враховано характер та ступінь суспільної небезпеки і особистість обвинуваченого.

Обставин, які пом’якшують покарання обвинуваченого судом не встановлено.

Обставинами, які обтяжують, визнано вчинення злочину щодо малолітнього.

Суд ухвалив таке рішення:

Звинуваченого (вже колишнього вчителя Грушівської школи) визнати винним у пред’явленому обвинуваченні за  статтею №125 Карного кодексу ( умисне легке тілесне ушкодження ) призначивши йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.

 

1 Comment on "Допік вчителя до злочину"

  1. Мда, что сказать…
    Я не оправдываю действия учителя, НО! Что же еще он был должен был сказать/сделать в адрес непослушного ученика?! Или пусть и дальше колол соседа по парте иголкой?
    ДОРОГИЕ РОДИТЕЛИ! Почаще разговаривайте со своими детьми о правильном поведении. Чтобы дома их заранее не настраивали против учителей. Это вообще проблема современного общества!Права учителя дети знают, но вот своих обязанностей – НЕТ!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*