Основну частину конкурсу завершено

проект крок  до мрії

Завершуємо огляд виконання умов конкурсу серед шкіл, гімназій і НВК за проектом «Крок до мрії», який ініцюювала начальник міського відділу освіти Світлана Пасічник, а підтримав Благодійний фонд Олега Лущика і компанія UFC.

Цей проект проводився протягом року і от нарешті ми пропонуємо ознайомитись з тим, що було зроблено у трьох міських школах.

 Школа №1

Добре, що ми встигли переглянути роботу школи №1 до снігопадів. Адже їх проект знаходиться на шкільному подвір’ї. Це гігантська шахова дошка.

DSC_0255

Власне  саму дошку намалювати було не складно. Найбільше мороки у вчителів, батьків і учнів викликало створення шахових фігур.  Адже потрібно було створити багаторазові форми, а вже в них відлити з будівельної піни готові фігури.

Врешті, з третьої спроби технологія була відпрацьована і гігантські шахи побачили світ.

А найважчою у виготовлені виявилася фігура, що й ходить не так, як інші, а буквою “Г”.

DSC_0257

 Школа №6

В шостій школі вирішили приєднатися до модної нині течії буккроссингу. Цим англійським словом називаються невеликі відкриті бібліотеки, в яких читачі можуть вільно обмінюватися книжками. А прочитавши книгу – повертати її назад. В школі куточок буккроссингу зробили в своєрідній зоні відпочинку на 3 поверсі.

Дівчата разом з вчителями пошили особливі пуфи для читачів, а хлопці – створили та повісили вінтажні полички для книг зі старих дерев’яних ящиків.

DSC_0262

DSC_0264

 Школа №2

Нарешті закінчили свою роботу і у найновішій в Куп’янську школі.

Тут пішли шляхом створення сучасної рекреації для проведення різних тренінгів. Зі звичайного класу зробили тренінг-аудиторію. І саме на частину цього перетворення було витрачено кошти нашого проекту.

При оздобленні стін вирішили створити своєрідний виставковий та демонстраційний стенд, на якому за допомогою великих кнопок-цвяшків кріпити експонати.  А зробити його, використавши дуже дорогі коркові шпалери.

Втім діти і вчителі пошукали в інтернеті магазини, де можна було купити шматки тих шпалер з великою знижкою ціни. Цей етап пошуку, домовленностей, оплати і доставки шпалер був дуже довгим. А коли шпалери прийшли, то з’ясувалося що їх товщина замала.

ЇЇ вирішили збільшити за допомогою будівельного пінопластового утеплювача.  Елементи такого коркового декору виявилися більш об’ємними і цим лише виграли.  Доречі коштів проекту вистачило ще й на одну з магнітних демонстраційних дошок.

DSC_0158

DSC_0161

DSC_0167

DSC_0163

Отже творча і робоча частина конкурсу завершена і днями ми оголосимо правила та порядок голосування за переможця. А потім на загальному зборі всіх проектних груп проведемо церемонію нагородження.

 

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "Основну частину конкурсу завершено"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*