Перемога Купянських освітян на міжнародному форумі

DSC05088

Днями в Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся Сьомий міжнародний форум « Інноватика в сучасній освіті». Організовує і проводить форум компанія « Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Куп’янськ, за підтримки громадської ініціативи “Наш родной город”, на цьому форумі представили педагоги Куп’янського дошкільного навчального закладу ясла-садок №2
У форумі взяли участь 578 національних вищих , професійно-технічних, загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, закладів післядипломної освіти, наукових установ, підприємств, що презентують технічне обладнання та освітні програми з 24 регіонів України, а також навчальні заклади та агентства Канади, США, Великої Британії, Польщі, Словаччини, Чехії, Ізраїлю, Франції.
Представники Куп’янська О. Проценко, практичний психолог та виконуюча обов’язки завідуючої дитсадком, методист-вихователь О. Алєксєйчик, та вихователь Т. Чашка  взяли участь у конкурсі « Інноватика в сучасній освіті» в номінації « Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно – освітнього середовища навчального закладу» .

Наші освітяни представили роботу « Розвиток рефлексивно – мовленнєвої компетентності дошкільників шляхом медіаосвіти педагогів та батьків». Метою цієї роботи є удосконалення технології використання засобів медіа в навчально-виховному процесі дошкільного закладу.

Педагогічний колектив Куп’янського дошкільного закладу отримав Диплом лауреата конкурсу ІІ ступеня, Диплом «За активне впровадження інноваційних технологій у процес навчання і виховання» та Почесний знак лауреату конкурсу ІІ ступеня.

Вітаємо наших освітян-лауреатів!

IMG_20151026_093809палац

DSC05058 DSC05053 image (2)

Be the first to comment on "Перемога Купянських освітян на міжнародному форумі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*