Басейн “Локомотив” – працює!

Бассейн

Останнім часом містом хтось розпустив безсоромні плітки, що басейн в Куп’янську – Вузловому зовсім занедбано і йому прийшов гаплик. Нехай це лишиться на решках совісті тих пліткарів.

Як повідомив нам Анатолій Єгоров, депутат Куп’янської міської ради, начальник Куп’янської дирекції залізничних перевезень Південної залізниці, – басейн стадіону “Локомотив” після капітального ремонту котла і теплообмінника знову працює.

Наразі йде підігрів води беспосередньо в басейні, і як тільки температура буде відповідною до норми, залізничники і інші куп’янчани зможуть знову насолодитися плаванням.

Нагадаю, що басейн восени працював до 20 жовтня 2017 року, але старе обладнання котельної було в аварійному стані і вже давно потребувало капітального ремонту.  Багато часу зайняла обов’язкова процедура тендеру на придбання нового котла та теплообмінника. Нарешті в січні 2018 року все обладнання було придбано і змонтовано.

Графік роботи басейну “Локомотив”:

–  у понеділок з 15-00 до 20-00 (остання група заходить о 19-00)

–  всі інші дні тижня з 9-00 до 20-00 (остання група заходить о 19-00)

Для користування басейном діти повинні надати медичну довідку від педіатра і дерматолога, а дорослі – від сімейного лікаря та дерматолога. Довідки можна отримати за місцем проживання.

Ціна одного відвідування:

– для дітей – 34 грн. При придбанні абонементу на 4 і більше відвідувань ціна 32 грн.

– для дорослих – 36 грн. При придбанні абонементу на 4 і більше відвідувань ціна 34 грн.

Всі подробиці можна узнати за телефоном 7 – 38 – 35

2 Comments on "Басейн “Локомотив” – працює!"

  1. Якщо вже капітальний ремонт був, то також треба було замінити на фронтоні будівлі назву “плавательный бассейн” українською мовою.

  2. В этом году бассейну должно исполнится 50 лет!Будут ли ,что то проводить(соревнования ,,)
    в честь юбилея

Leave a comment

Your email address will not be published.

*