Що нам готує міськвиконком

головна виконком

Сьогодні позачергове засідання виконкому

” 6 лютого 2018 року о 14.00 год. відбудеться позачергове засідання виконкому Куп’янської міської ради”  – саме таке коротеньке оголошення зявилося вчора пообіді на офіційному сайті міської ради.

Знову нічого не повідомляється про порядок денний, знову все тримається в тайні від куп’янчан. Чого вони бояться?

Як пояснила нам Тетяна Ельджарова, сьогодні буде розглянуто лише одне питання про встановлення коефіцієнтів розподілу компенсаційних виплат ФОП Гиренко О.С., ФОП Зміївський М.Ф., ФОП Бринцов С.В., ФОП Капленко О.В. на покриття фактично понесених збитків від перевезення пасажирів-пільговиків.

Без цього управління соцзахисту не може вчасно почати робити ті виплати.

Що планується на черговий виконком

В розділі “Проекти нормативно-правових актів” є кілька документів, які мають розглядатися на виконкомі.  Коли їх всі розглядатимуть – не зрозуміло, адже деякі проекти “висять” тут ще з квітня минулого року!

А поки що, свіжі проекти рішень, які стосуються багатьох.

Для батьків, чиї діти навчаються в музичних школах

Це рішення було очікуваним, адже нинішню плату за навчання в музичних школах встановлено ще в 2016 році. Наразі пропонується з 1 березня встановити такі платежі

– за навчання по класу фортепіано – 110,00 грн.;

– за навчання по класу баяна, акордеону, гітари, народних інструментів, духових та ударних інструментів – 110,00 грн.;

– за навчання театральному мистецтву – 110,00 грн.

Підвищення тарифів для населення.

В проектах документів страшне для членів виконкому, але правдиве слово “ПІДВИЩЕННЯ” замінили на хитре бюрократичне “КОРИГУВАННЯ”. І проекти рішення назвали так:

1. Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються житлово – комунальним підприємством № 1 

2. Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надаються ТОВ « Керуюча компанія «КомЕнерго – Куп’янськ»

Члени виконкому знову підвищуюють тарифи, які було затверджено: для ЖКП-1 20 червня 2017 року, а для “КомЕнерго-Куп’янськ” лише два місяці тому – 19 грудня 2017 року.

І знову не так просто подивитися на сайті, на скільки конкретно підвищують тарифи. Там одразу видно лише саме формальне рішення, а головне – заховано в додатках, які можна прочитати, лише завантаживши їх собі на комп’ютер.

Ті додатки дуже великі, тому скажу лише, що:

ЖКП-1 коригує підвищує тарифи на 8%

а “КомЕнерго-Куп’янськ” одразу на 17%.

Для тих, хто хоче більш детально познайомитись з тими проектами рішення виконкому, спрбуйте зробити це за  цим посиланням http://kupyansk-rada.gov.ua/info/page/863

 

 

 

Be the first to comment on "Що нам готує міськвиконком"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*