Куп’янські боксери в фінальній частині Чемпіонату України

Бокс Саша Манько

Наразі в Україні проходять фінальні турніри Чемпіонату країни з боксу серед школярів.

Формула чемпіонату двоступенева: спочатку проводяться зональні турніри, де змагаються боксери кількох областей, і переможці – їдуть на головні фінальні змагання.

З Куп’янська на головний турнір пробилося два вихованця тренера Куп’янської міської ДЮСШ Ігоря Мартинова.

Чемпіонка України серед школярок

Спочатку з 5 по 11 лютого в Рівному проходив фінал жіночого чемпіонату України. В турнірі змагалося 350 спортсменок з усіх областей України, окрім окупованого Криму.

У складу збірної Харківської області виступала і юна куп’янчанка Олександра Манько ( на фото Саша Манько зі своїм тренером І.І. Мартиновим.)

Саша – учениця НВК «Школа-гімназія №3». Вона 2005 року народження. Вже третій рік дівчина займається боксом у Ігоря Мартинова. Батьки підтримують захоплення доньки і всіляко допомагають їй.

Саша виступає у ваговій категорії до 40 кг.  Серед школярок цієї категорії до фінальної частини пройшло 5 спортсменок. Згідно жереба, Саша образу потрапила до півфіналу, де достроково, за явною перевагою перемогла свою суперницю. Саме так вона діяла і у фінальному бою – достроково перемогла і стала Чемпіонкою України!

Тепер Сашу Манько включено до складу збірної України, яка готується до Чемпіонату Європи, шо відбудеться у травні в Болгарії.

Починаються бої серед хлопців

Як сьогодні повідомив нам телефоном з Бердянська Ігор Мартинов, у цьому приморському місті розпочинається фінальна стадія Чемпіонату України серед школярів –  хлопців.

І знову у складі збірної Харківської області є куп’янчанин. Це Олександр Осадчий, учень 7 класу школи №1.

Він виступає в одній з наймасовіших на турнірі вагових категорій до 38,5 кг. У нашого боксера – 15 суперників. Сьогодні хлопці пройшли зважування і було проведено жеребкування. Отже Олександру Осадчому доведеться провести 4 бої. Бажаємо вдалого виступу нашому юному боксеру і тримаємо за нього кулаки.

Be the first to comment on "Куп’янські боксери в фінальній частині Чемпіонату України"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*