Може не район до міста, а місто до району приєднувати?

головна 1

Сьогодні 22 лютого в малій залі будинку рад пройшов публічний звіт голови районної державної адміністрації Миколи Ситника про роботу району в 2017 році.

Протягом майже двох годин Микола Миколайович цікаво і детально розказував про те, що зроблено в районі у різних сферах.

Звісно, що в форматі нашого сайту не варто давати багато статистики, але напишу те, що приємно вразило.

Минулого року надої молока на одну корову і валовий надій в господарствах був найбільшим за всю історію району.

Надій молока на одну фуражну корову в господарствах району склав 8309 кг, а в передових господарствах району СТОВ «Мрія» – 8896 кг та СТОВ «Надія» – 11501 кг.

А всього в районі за рік надоїли 16, 3 тисяч тонн молока, що майже на 10% більше ніж в 2016 році.

Багато уваги приділяється вирішенню соціальних питань в районі.

Голова РДА повідомив про стан справ і в освіті, і в культурі, і в спорті району.  Як вирішуються питання енергозабазпечення і створення людьських умов для роботи шкіл, ФАПів тощо.

Зокрема дуже радує величезний вклад саме району у справжнє спасіння двох історичних будівель, що прикрашають центр міста.  Це районний будинок культури і центральна районна бібліотека.

Як образно сказав Микола Ситник:  “Два роки тому район лише ставав на ноги, а зараз ми просто нормально працюємо “.

Голова РДА не обходив у звіті і гострих проблем, що дошкуляють мешканцям сіл. Для їх вирішення є наснага і знаходяться варіанти фінансування.

Запорукою успішної роботи району він вважає тісну співпрацю райдерадміністрації з керівництвом області, з районною радою, сільрадами та підприємцями. Постійний контакт з обласним керівництвом виливається в реальну грошову підримку проектів, які заплановано в районі.

На звіт голови РДА було запрошено представників мас-медіа та громадськості, які мали можливість задати любі питання звітуючому.

А от “звіт” міської влади, нагадаю, проходив у замкнутому колі “своїх”…

DSC_0176 DSC_0172

DSC_0170 DSC_0171

DSC_0169 DSC_0168

DSC_0178 DSC_0175

 

 

 

 

1 Comment on "Може не район до міста, а місто до району приєднувати?"

  1. Кукушка хвалит петуха, а петух кукушку. Спорт в р-н на 0.Посмотрите на Двуречанский р-н.Мецинадство, кроме Головка,Садовского и некоторых ещетоже 0.Фермера пайщиков полностью обдирают,платят3%,а Черкасская области., Полтавская область. 12%,это то,что я знаю.И ещё председатель Петропавловского с.с. снял на видео блок пост(что запрещено) и дороги через лес,как можно объехать и выложил в Ютуб(Харьков,Купянск дорога Кучеровка-Петропавловка-Кучеровка)и дальше показал,что делается на30км. от границы агрессора Россия.Мы нехотим пофтора Станицы Луганской.Слава Украине.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*