Підсумки конкурсу “Крок до мрії”

головна

Сьогодні в залі Медичного коледжу ім. М.С.Шкарлєтової відбулася церемонія нагородження переможців та учасників конкурсу освітніх закладів Куп’янська “Крок до мрії”.

Розпочалася вона з коротенького відео ролика від компанії UFC. В ньому засновник компанії Олег Лущик особисто розповів і показав всі виробничі потужності нового заводу компанії в Києві, який почав роботу влітку. Особливо приємно, що більшість провідних працівників того супер сучасного виробництва – куп’янчани.

Чудовими танцювальними номерами порадували учасників церемонії дві танцювальні пари.

Учні 12 школи вихованці танцювального колективу “Престиж” Артем Артамонов  Ксюша Михальцова відкрили дійство.

DSC_0191

DSC_0193
А наші титуловані чемпіони Денис Никуляк з гімназії №2 і Оксана Клюшнік з гімназії №1, учасники народного ансамблю естрадного та бального танцю “Спектр”, виступили перед оголошенням результатів.

Більше того, всі танцюристи перетворилися на ведучіх і саме вони оголосили ті результати.

DSC_0210

DSC_0211

DSC_0213

DSC_0235

Окремо хочу подякувати Ксюші Михальцовій, яка просто вразила присутніх своїм артистизмом і щирістю. Вона чудово впоралась з роллю головної ведучої цього заходу, яка мала розмовляти виключно на сучасному молодіжному сленгу. Слід зазначити, що вона учасниця театрального гуртка Центру дитячої та юнацької творчості, яким керує Тетяна Ярмак

DSC_0227

Інтернет журі

Першим було оголошено рішення по інтернет голосуванню на нашому сайті. Як вимагали правила – було відкинуто голоси, подані в нічний час.

Ми на самому початку голосування зважали на те, що за кількістю учнів навчальні заклади дуже різняться. Наприклад, згідно затвердженої на цей рік мережі всіх закладів, в першій школі навчається 1072  учня, а в гімназії №1 – всього 171 учень.

Зважаючи на кількісну нерівність, організатори конкурсу привели результати  поданих голосів в перерахунку на одного учня кожного закладу.

Оскільки в конкурсі приймали участь 10 команд учнів, батьків та вчителів, за результатами інтернет голосування команда, якій отримала найбільше “лайків” на одного учня, має 10 балів, друге місце – 9, третє – 8 тощо.

Фото №12  Результат у перерахунку на 1 учня

Ми вдячні всім учням, випускникам, батькам, вчителям та вболівальникам кожної команди за увагу до голосування на нашому сайті.

Журі від організаторів

Журі складалося з десяти чоловік. Всі вони детально познайомилися з умовами конкурсу і з результатами кожної команди. І тут сталося дві приємні події.

По-перше, від імені генерального спонсору конкурсу компанії UFC Максим Глушко оголосив рішення про додаткове заохочення учасників. Переможець мав отримати мультимедійне обладнання, а команди призери – грошові призи. За друге місце – 4000 грн, а “бронзовий” призер – 2500 грн.

По-друге, члени журі, засновники торгівельної мережі “ДружиЩе” Влад Мусієнко і Віталій Приймак вирішили встановити заохочувальні призи всім іншим командам, які приймали участь у конкурсі, але не перемогли. Отже кожна з тих команд теж отримає на свій рахунок ще по 500 грн.

А потім всі члени журі, таємно один від одного, теж виставили свої оцінки від “10” до “1”.

Після персонального голосування було заповнено зведену таблицю, і команді, яка отримала найбільше голосів, теж було виведено оцінку в 10 балів.

Цікаво, що симпатії членів журі в результаті майже повністю співпали з результатами інтернет-голосування.

Підсумки конкурсу

Коли бали обох журі склали, то виявилося, що в конкурсі дві команди набрали одинакові результати і посіли третє місце. Це команди школи №11 і школи №1

Генеральний спонсор компанія UFC вирішила виплатити призові обом цим командам.

Друге місце посіла команда гімназії №2

А переможцем  стала команда НВК №7. Ця перемога була неочікуваною і для самих переможців, та й для багатьох присутніх.

Всіх учасників щиро привітала ініціатор конкурсу Світлана Пасічник і висловила впевненість, що цей маленький стартап стане добрим початком для інших хороших перетворень в нашому місті.

DSC_0197

DSC_0195

DSC_0199

DSC_0202

DSC_0206

DSC_0216

DSC_0217

DSC_0221

DSC_0219

DSC_0223

DSC_0226

DSC_0230

DSC_0231

DSC_0232

DSC_0233

DSC_0234

DSC_0236

DSC_0237

DSC_0238

DSC_0242

DSC_0240

DSC_0241

DSC_0243

5 Comments on "Підсумки конкурсу “Крок до мрії”"

  1. НВК №7 ВЫГРАЛО УРААААААА

  2. Ееееееееееееее бой

  3. НВК #7 Лучшие!

  4. Жалко что 1 Школа не на 1 месте!!!

  5. жалко что не 11 школа!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*