Довгограюча сесія під нудне піпікання

гголовнаа

23 лютого нарешті відбулася перша цього року чергова сесія міської ради.

Чому не було сесії в січні так ніхто і не сказав.

Схоже таким чином місцеві бюрократи вирішили відлякати від сесії громадських активістів, адже не кожен активіст і депутат зможе витримати багатогодинний марафон розгляду величезної кількості  питань, що накопичилися за два місяці. А для чиновників – робочий час йде, то й добре …

DSC_0163

DSC_0178

DSC_0167

DSC_0173

Саме так було й цього разу. Доки дійшли до розділу “Різне”, в якому мали розглядати претензії куп’янчан до міськвиконкому, який знову підняв тарифи для населення, в залі вже ні заступників міського голови, ні багатьох депутатів вже не було.

Всього було розглянуто близько 40 питань порядку денного.

В залі з’явилася новинка – електронна система голосування. Звісно в 21 сторіччі інакше й бути не може, хоча у присутніх громадян виникло роздратування з приводу цього недешевого придбання.

DSC_0165

DSC_0171

Система має два ноутбуки – один у технічного працівника і секретаріату, а інший на столі у головуючого.

DSC_0175

А ще по іменному пульту в руках у кожного з депутатів.

DSC_0166

DSC_0170

Доки депутати звикають до нової системи, процес голосування лишається досить тривалим, адже режим налаштований на 20 секунд, протягом яких звучить нудне та подразливе дворазове піпікання

Цікаво, чи швидко придумають, як реалізувати з цією системою любиму забавку деяких депутатів – “голосування оптом  пакетом”, коли депутати голосують одним гамузом одразу за кілька проектів рішень?

Be the first to comment on "Довгограюча сесія під нудне піпікання"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*