Протиправне призначення на високу посаду в Куп’янську

fem

Кожного разу, коли Куп’янська місцева влада говорить, що вона діє виключно на законних засадах, це потрібно ставити під сумнів.

Суть адміністративної справи

16 лютого 2018 року Куп’янський міськрайонний суд розглянув адміністративну справу за позовною заявою головного бухгалтера міського відділу освіти Віталія Кузніцова до Виконавчого комітету Куп’янської міської ради в особі міського голови про визнання протиправним та скасування рішення конкурсної комісії.

10 жовтня 2017 року проводився конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління фінансів Куп’янської міської ради, в якому  приймали участь Віталій Кузніцов і Людмила Замула.

12 жовтня 2017 року Кузніцова ознайомили під підпис з протоколом про результати конкурсу, за яким переможцем конкурсу було оголошено Людмилу Замулу, яку згодом і призначили на посаду начальника управління фінансів.

Кузніцов вважає, що дане рішення є незаконним, а протокол та результати конкурсу такими, що підлягають скасуванню.

Що було порушено чиновниками міськвиконкому

Суд розглянув позовну вимогу і встановив, що в цьму конкурсі було допущено кілька порушень чинного законодавства.

Зокрема:

– комісію мав очолювати щонайменше заступник міського голови, а її очолювала керуюча справами виконкому Тетяна Єльджарова, з якої вже на той час було знято повноваження заступника міського голови;

–  загальний Порядок іспиту затверджений Наказом ГУ Держслужби України від08.є07.2011 №164 взагалі не враховувався;

–  згідно того Порядку повинна застосовуватись пятибальна система оцінки знань кандидатів, а не трьохбальна, як це було під час проведення спірного конкурсу та як зазначена Положенні Куп’янської міськради;

–  місцевого порядку проведення іспиту в Куп’янській міській раді затверджено не було і суду не надано;

–  та ще й кандидатка на цю посаду, а згодом переможниця конкурсу, не надала до конкурсної комісії повний перелік необхідних документів. Зокрема була відсутня її електронна декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законами України. Така декларація згідно з результатам пошуку була опублікована лише 18.10.2017 р.

Рішення суду

Зважаючи на все це суд УХВАЛИВ:

Позовну заяву Віталія Кузніцова до Виконавчого комітету Куп’янської міської ради Харківської області про визнання протиправним та скасування рішення конкурсної комісії задовольнити.

Визнати протиправним рішення конкурсної комісії виконавчого комітету Куп’янської міської ради в частині визнання переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Управління фінансів Куп’янської міської ради Харківської області.

Скасувати рішення конкурсної комісії на заміщення вакантних посад в Куп’янській міській раді та її структурних підрозділах в частині визнання Людмили Замули переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади начальника Управління фінансів Куп’янської міської ради Харківської області, оформлене протоколом №3 від 10 жовтня 2017 року.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня його проголошення.

Що далі

А далі має бути скасовано розпорядження міського голови про призначення Людмили Замули на посаду начальника управління фінансів і оголошено про проведеня нового конкурсу вже з виконанням всіх норм існуючого законодавства.

Звісно варто почекати необхідний для подачі та розгляду апеляції термін.

Be the first to comment on "Протиправне призначення на високу посаду в Куп’янську"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*