Замах на вбивство в Ківшарівці

maxresdefault

“Собутыльник” чи “сопляшник”?

Є у росіян споконвічне народне слово “собутыльник”, яке означає людей, що разом п’ють спиртне з однієї пляшки.  Найчастіше ці п’янички – випадкові знайомі, які об’єднали свої копійчини, аби купити пляшку і випити її.

Коли попросити “Google” перекласти це слово українською мовою, то він пропонує  таких людей називати красиво: “товариші по чарці”.  Вочевидь філологи, які складали той словник,  зважають на те, що нормальний українець не буде пити хтозна з ким, тим більше “з горлá“.

Дехто, жартуючи, перекладає це слово як кальку з російської: “бутылка” українською мовою – “пляшка”, отже “собутыльник” – то “сопляшник”.

Колись ця люмпенська “собутыльниковая” зараза була занесена і в Україну, та поширилась серед наших п’яниць. І дуже часто в кримінальних новинах з’являються повідомлення про таких випадкових “сопляшників”, які закінчують випивку бійкою, різаниною і навіть вбивством.

Допилися

За повідомленням офіційного сайту Куп`янського відділу поліції, в Ківшарівці оперативно затримано місцевого мешканця за замах на умисне вбивство.

28 лютого до чергової частини Куп`янського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що до місцевої лікарні доставлено 46-річного чоловіка з чисельними порізами та з проникаючим ножовим пораненням.

Під час проведення оперативних заходів встановлено, що 46-річний мешканець Харкова, знаходився в районі автостанції смт. Ківшарівка, де розпивав з невідомими спиртні напої. Між чаркуючими виник конфлікт, що переріс у бійку. А потім зловмисник кілька разів ударив потерпілого ножем в шию та грудну клітину.

Тепер за фактом злочину відкрито кримінальне впровадження за ч. 3 ст.15, ч.1 ст.115. ( замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу, за яким 44-річний ківшарянин може отримати до 15 років позбавлення волі. Слідство триває.

Не зловживайте спиртними напоями!

І якщо ви себе поважаєте, то ніколи не пийте хтозна з ким!
 

Be the first to comment on "Замах на вбивство в Ківшарівці"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*