Замість кропіткої роботи – гра у політичні фігури місцевого штибу

головна

Позачергова березнева сесія міської ради ще раз показала справжнє обличчя команди Остапчука. Це  – обличчя неспроможних керувати містом.

На сесії розглядалося багато питань розподілу коштів громади на 2018 рік.

Можна по різному ставитись до депутатів, та найстрашніші у міській владі не вони, а нікчемні найманці з виконавчої влади.

Самим гострим на сесії було питання розподілу так званих вільних залишків бюджету. Ці гроші керівництво міста вирішило віддати на заробітну плату медикам.

Ця пропозиція не одразу була проголосована, бо депутати знову опинилися перед тупиковою ситуацією з медичною галуззю Куп’янщини.

Багато хто пам’ятає жарку сесію з цього питання, на якій було дуже багато людей. І там було прийняте рішення створити нову програму виходу з того глухого кута, куди нас всіх завели остапчуківці.

Минуло три місяці, а віз і нині там! Не зроблено нічогісінько!

Обурені депутати стали вимагати від Заніка назвати тах, хто нічого не зробив для скорочення видатків всіх наших медичних структур. А Занік все кивав у бік головних лікарів Буракова та Пякішева, мовляв то вони не хочуть нічого робити по наведенню ладу.

Йдеться не про скорочення лікарів та медичних сестер.

Йдеться про дійові пропозиції щодо заходів по зменшенню витрат:

– на величезний п’ятиголовий апарат з усіма чотирма головними лікарями, їх заступниками, іншими клерками, бухгалтеріями, господарчими підрозділами та міським відділом охорони здоров’я;

– на електричну і теплову енергію тощо.

На питання про те, хто відповість за те, що міські гроші, які мають йти на ремонт доріг, дахів, на придбання обладнання тим же лікарням – знову буде витрачено на заробітну плату, Занік відповів феєрично:

Так то – міністерство охорони здоров’я за реформи відповідає!

Зрозуміло, хто це йому такого наплів. Той, що з Києва містом керує. Вірніше – грошовими потоками в місті.

Я дуже жалкую, що не встиг зняти виступ депутата Валерія Кравцова, який вимагав, щоб Занік встановив персональну відповідальність за невиконання рішення попередніх сесій. Але кілька слухняних остапчуківців цю пропозицію провалили при голосуванні.

А це те, що було далі.

Звісно що хтось винен, що у нас місцеві “політичні фігури” заблукали у п’яти соснах. І не хочуть звідти виходити.
Навіщо, коли у каламутній воді можна щось вкрасти і просто байдикувати. А коли припече безгрошів’я – накрутити простих людей, мовляв це міністр та депутати винуваті. Народ розкричиться – десь гроші у області та й знайдуться.

А сесія була ще й святковою. Депутатів жінок поздоровили тюльпанами.

DSC_0288

Завтра викладу фотозвіт про красиві жіночі обличчя сесії міської ради.

 

 

 

 

1 Comment on "Замість кропіткої роботи – гра у політичні фігури місцевого штибу"

  1. Вольный слушатель | 08/03/2018 at 5:43 pm | Відповіcти

    Ох и доиграются наши слуги, наверно ещё не разу в мусорной люстрации не были! Ковшаровка показала, что терпение людей не беспредельно, а наши власти держат руку на пульсе у Остапчука, а не общества.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*