Оновлений склад міських голів Харківщини

меррррррриииии

На виборах міських голів у містах Харківської області троє переможців пройшли при підтримці партії “Солідарність”.

Це міський голова Люботина Леонід Лазуренко. Він член партії “Солідарність”. Йому 62 роки, він залізничник за освітою, працював директорм ТОВ “Лазурит”

мэр люботина

 

Міським головою Ізюму  при підтримці партії “Солідарність” став Валерій Марченко, член партії “Нові обличчя”. Йому 45 років, він приватний підприємець.

мэр Изюм

 

В Лозовій переможцем виборів на посаду міського голови став Сергій Зеленський, самовисуванець, якого підтримала партія “Солідарність”. Йому 40 років, за освітою він бухгалтер у сільському господарстві, працював радником директора ТОВ “Лозівський Агорпромтехсервіс”

мэр лозовой

 

Наймолодшим міським головою в області став Микола Бакшеєв, який переміг в м. Первомайськ. Йому 37 років. Він балотувався від партії “Батьківщина”. Працював директорм фермерського господарства “Ржавчик”

мэр первомайска

 

В Чугуєві вчетверте міським головою обрано Галину Мінаєву. Якщо раніше вона йшла на вибори, як регіоналка, то цього разу – під прапорами партії “Наш край”. Їй 47 років, за освітою вона архітектор

мэр чугуев

 

В Купянську переміг Олег Войтюк від партії “Відродження”. Йому 62 роки, він працював начальником Куп’янської дирекції залізничних перевезень.

мэр купянск

 В малих містах Змійові та Барвенковому перемогли старі мери. В Змійові міським головою став Петро Кучков від партії “Центр”, а в Барвенковому –  самовисуванець Олександр Бало. У Богодухові на посаду міського голови найбільшу кількість голосів набрав самовисуванець Микола Голуб. У Вовчанську  переміг Володимир Шевченко, а у Краснограді – Володимир Максим

 

Be the first to comment on "Оновлений склад міських голів Харківщини"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*