Вироки міськрайонного суду

126421

Останніми днями зими Куп’янський міськрайонний суд виніс кілька вироків по кримінальним справам.

Що крадуть в магазинах.

27 лютого 2018 року було розглянуто справу про крадіжки, які скоїв злодій, що вже мав раніше дві судимості за подібні злочини і отримав 5 років ув’язнення, але умовно-достровово звільнився.

Втім він в ніч на 3 березня 2017 року обікрав в Куп’янську магазин, де поцупив майна на 10,5 тис. грн, а саме:

– 29 карток поповнення рахунку різних операторів телефонного зв’язку;

– 11 півлітрових пляшок коньяку;

– 5  0,7-літрових пляшок горілки;

– 8 літрових пляшок горілки;

– 4 дволітрових пакунків соку;

– 207 пачок цигарок;

– 8 плиток шоколаду;

– та гроші в сумі 1520 грн.

А в ніч на 6 березня 2017 року він відірвав грати на вікні вже іншого магазину, відкрив те вікно і викрав у магазині готівку на суму 3850 грн.

Як  і хто його затримав не повідомляється. Все вкрадене, як делікатно пишуть у судових документах, злодій витратив на власні потреби.

В суді він цілком признав свою вину і отримав покарання у вигляді позбавлення волі на 4 роки, плюс “недосиджені” за попереднім вироком 1 рік і 1 місяць.

Отже тепер він має бути за ґратами 5 років і 1 місяць.

Вкрав майно ЖКП №1.

10 листопада 2017 року, серед білого дня обвинувачений заліз до колишнього гуртожитоку № 2 с. Ківшарівка і вкрав металеву решітку сходів, що належить житлово-комунальному підприємству № 1, вагою 36 кг.

Цю решітку він потяг до гаражного кооперативу «Жигулі», де запропонував випадковій людині придбати у нього за грошові кошти ту металеву конструкцію, однак останній відмовився.

Того ж дня співробітниками Куп’янського відділу поліції, в ході огляду місця події, біля вищевказаного гаража було виявлено та вилучено викрадену решітку, вартість якої за висновком судово-товарознавчої експертизи становить 180,0 грн.

Суд ухвалив визнати злодюжку винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу, та призначити йому покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки та звільнити його від відбування призначеного покарання, якщо він протягом іспитового строку в один рік не вчинить нового злочину

А решітку – повернули ЖКП-1.

Б’є – значить любить, а б’є ногами – значить дуже сильно любить?

14 грудня 2017 року в селі Прокопівка на вулиці Луговій розгорнулася сімейна драма співмешканців.

П’яний чоловік приперся до своєї співмешканки, а та почала його виганяти зі свого домоволодіння. За це  мужик двічі вдарив її кулаком по голові.

Жінка вибігла з двору і побігла вулицею. Але п’яний біг за нею і наздогнав біля одного з сусідських дворів. Там збив жінку з ніг і не зважаючи на зауваження  сусіда, який вийшов на крики потерпілої про допомогу, наніс жінці не менше 10 ударів ногами та ще й кілька разів вдарив її кулаками. В матеріалах суду уточнюється, шо бив він її ногами “взутими у взуття”.

Жінка змогла піднятися і забігла до ще одного двору, проте п’яний і там її наздогнав. Він схопив свою співмешканку обома руками за плечі та не зважаючи на зауваження сусідки, що вибігла на гвалт, тричі вдарив потерпілу головою об глиняний фундамент будинку.

Зупинив звіряче побиття нещасної лише сусід, який теж вискочив на її крики і виштовхав озвірілого п’яницю на вулицю.

Потерпіла вирішила повернутися додому не вулицею, а луками. Але п’яний вже чекав її там і знову схопив жінку за волосся та намагався нанести їй удари коліном в обличчя, але не зміг, бо вчасно втрутилися присутні.

Звісно, що допитаний у судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю і щиросердно розкаявся у вчиненому.

А потерпіла у своєму виступі в суді попросила співмешканця суворо не карати!

Суд ухвалив визнати чолов’ягу винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 296 ч. 1 Кримінального кодексу, призначивши покарання у вигляді чотирьох років обмеження волі. Але його звільнили від відбування покарання з випробуванням під час іспитового строку у два роки.

 

 

Be the first to comment on "Вироки міськрайонного суду"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*