Хотів покататися на авто-динозаврі

Мацквич

Такий злочин можна вчинити або здуру, або зп’яну. А може то весняна гормональна активність подіяла на 17 -річного куп’янчанина, якому закортіло покататися на машині.

Як повідомляє офіційний сайт Куп’янського відділу поліції, біля однієї з багатоповерхівок міста юнак побачив автомобіль “Москвич ІЖ-412″. Він відкрив двері і сів до за кермо, намагаючись завести двигун.

В цей час власник авто був біля вікна своєї квартири і побачив що коється. Він одразу зателефонував на телефон 102.  Поліція зреагувала дуже швидко і під’їхала до міста злочину в той час, коли вкрадений автомобіль тільки почав рухатися.

Дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.  Хлопцеві оголошено про підозру.

За ч. 1 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу юного злодія може бути покарано штрафом від 17 000 грн. до 20 400 грн. або обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Справа не в тім, що той старезний “Москвич” не вартий ні тих грошей, ні тим більше буцигарні, а в тім, що ось так здуру можна зламати собі все майбутнє життя.

 

Be the first to comment on "Хотів покататися на авто-динозаврі"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*