“Перетягування” маршруток продовжується

Маршрутка

Позачерговим засіданням міськвиконкому начебто загашено пожежу з перевезення пасажирів від мікрорайону “Ювілейний” до тресту Промбуд-з.

Але як ми і повідомляли раніше, міськвиконком цим рішенням просто прикрив свої незаконні вибрики щодо продовження дії вже існуючих маршрутів.

Злякалися суду?

Як виявилося, перевізник Сергій Бринцов звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовною заявою до виконавчого комітету Куп’янської міської ради. Він вимагав визнати дії виконкому протиправними.

Власне протиправними були не дії, а бездіяльність цієї недолугої команди “соратників” Остапчука.

Ще 21 листопада минулого року виконком мав укласти договір з Бринцовим про організацію перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 6  “Промбуд-3 – м-н Ювілейний”. Але це рішення просто не прийняли. Бо саме тоді почалися спроби чиновників перерозподілити вплив на перевізників.

А коли Бринцов звернувся до суду і мав всі підстави виграти цю справу, та на додачу ще й людей перестали возити звичними маршрутками, виконком позадкував і погодився укласти мирову угоду з Бринцовим.

Ця угода, як написано в рішенні позачергового засідання міськвиконкому, буде сприяти відновленню порушених прав перевізника та запобіганню недоцільному витрачанню бюджетних коштів на призначення тимчасових перевізників, проведення нових необґрунтованих конкурсів, фінансування оргкомітету та різних комісій, стягнення судових зборів, відшкодування шкоди та ін.

Виконком вирішив зобов’язати управління економіки Куп’янської міської ради укласти з ФОП Бринцовим С.В. договір про організацію перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 6 “Промбуд-3 — м-н Ювілейний”.

Ще один фінт від чиновників

Втім за цим рішенням було прийнято ще два дуже знакових.

Йдеться про те, щоб:

1.  Дозволити ФОП Бринцову С. В. без укладання договору з міськвиконкомом, здійснювати перевезення пасажирів за напрямком від зупинки «Школа Інтернат» через пл. Центральну, до кінцевої зупинки «Промбуд – 3 », трьома транспортними засобами, від 22 пасажиромісць, М3 класс II, тимчасово до 16.06.2018р., для вивчення попиту населення   з наміром можливого подальшого відкриття нового маршруту у разі доцільності. Це буде маршрут №9

2. Дозволити ФОП Зміївському М. Ф. без укладання договору з міськвиконкомом, здійснювати перевезення пасажирів за напрямком від зупинки м-н. Ювілейний через пл. Центральну, Заоскілля – 1 , МКК, Цукрокомбінат до кінцевої зупинки «Басейн»(Цукрозавод), двома транспортними засобами, від 14 пасажиромісць, М2 класс А, тимчасово до 16.06.2018р., для вивчення попиту населення з наміром можливого подальшого відкриття нового маршруту у разі доцільності. Це буде маршрут №8

Зверніть увагу, що ці маршрути фактично і наразі є, але чомусь було вирішено їх перейменувати – з’явилися нові назви кінцевих зупинок: “Школа Інтернат” та “Басейн”.

Риторичні питання

1 Формулювання “Без укладання договорів” означає, що міська влада просто “умиває руки” і формально не несе відповідальності за все що буде відбуватися на тому маршруті?

2.  І який попит населення хочуть вивчати чиновники, коли ці перевізники вже роками працюють на тих маршрутах  і все знають досконало?

3. Кого покарано гривнею за допущення такої дикої ситуації?

4. Чому ніхто не сказав членам виконкому, що в Куп’янську вже багато років немає такого закладу “Школа Інтернат”?

У нових “епохальних” рішеннях виконкому визначено, що контроль за виконанням рішень покладено на заступника міського голови Олександра Скребця. На того самого, хто вже своєю бездіяльністю довів до краю медицину. А тепер він ще й буде керувати транспортом…

Вочевидь, від зміни “кришування”,  або іншими словами від перерозподілу впливу на перевізників, чиновники не відмовились і боротьба за той ласий шматочок між “соратниками” триває.

Be the first to comment on "“Перетягування” маршруток продовжується"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*