Штрафи на винних і на “призначених” винними

Сміття

Покарано “стрілочника”, відповідального за вивіз сміття

Сьогодні на засіданні адміністративної комісії розглядався протокол від Держпродспоживслужби про захаращення міста сміттям, яке не вивозять вже кілька діб.

Одразу варто сказати, що відучора контора “Коменерго-Куп’янськ”, яка відповідальна за вивіз сміття , нарешті почала вигрібати суцільні смітники навколо переповнених контейнерів.

Як повідомив головний інженер Сергій Бірюков, вчора було вивезено сміття з Ківшарівки і з частини Куп’янська-Вузлового. І за сьогодні-завтра ситуація стабілізується.

Головною причиною Сергій Бірюков назвав те, що з-за аварії, коли контейнер під час погрузки зірвався і травмував працівника, приватний сміттєвоз КАМАЗ заарештовано і він стоїть на штрафмайданчику. А другий сміттєвоз ГАЗ-53 був зламаний.

За це адміністративне порушення на головного інженера “Коменерго-Куп’янськ” адмінкомісією накладено штраф на 1700 грн.

Але справа тут досить складна, адже ще при міському голові Демченку з “Коменерго-Куп’янськ” укладено договір про вивіз сміття на 10 років. В результаті місто надовго стало заручником приватної компанії, яка не виконує свої зобов’язання, а гроші отримує в повному обсязі.

На питання про незаконність отримання грошей за період, коли сміття не вивозилось, Бірюков відповів: “А що, ми ж все одно як зможемо вивеземо весь об’єм сміття”.

Окремо згадали і про розпіарений Генадієм Мацегорою “подарунок” від харківської мерії, старенький сміттєвоз, що з липня минулого року стоїть на приколі.  Як кажуть у класичному кіно: ” Чому пароплав не пливе – бо вся пара на гудок пішла”. Так і тут “подарунок” передали з помпою, але без належних документів…

Територію навколо магазинів потрібно прибирати!

Магазин “Брусниця”, що знаходиться в мікрорайоні “Ювілейний, є чи не першою спорудою, яку бачать люди, в’їжджаючи до Куп’янська.

Але і зовнішній вигляд магазину, і навколишня територія виглядають відразно. Під час ожеледиці на тротуарах навколо нього утворилася суцільна ковзанка. Люди ледве пробирилися тими нечищеними шляхами.

За створення такої травмонебезпечної ситуації адміністратора Куп’янського магазину Дніпровської торгівельної мережі “Брусниця” Олексія Кравченка оштрафовано на 1700 грн. Він попереджений про необхідність дотримування правил благоустрою міста і в частині приглядності самої будівлі та навколишніх клумб і тротуарів.

Приперся п’яним на роботу

Мешканець Ківшарівки, який працює в одному районному комунальному підприємстві, прийшов на роботу п’яним, а на зауваження керівника ще й демонстративно випив “чекушку” горілки. Він не бажав йти з робочого міста доки не приїхав викликаний наряд поліції. Саме поліцейські і склали протокол про адміністративне порушення. Порушника оштрафовано на максимальну суму, яка передбачена законом у такому випадку – аж на 85 грн.

Хибні виклики та гучний музичний гармидер

Двох любителів гучної нічної музики оштрафовано на 170 грн кожного, а восьмеро куп’янчан заплатять по 119 гривень за хибні виклики поліції.

Разом на цьому засіданні адмінкомісії прийнято рішення про поповнення бюджету міста за рахунок штрафів на 4692 гривні.

Be the first to comment on "Штрафи на винних і на “призначених” винними"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*