Вітаємо гідних

головна

Сьогодні учасники групи “Парк” привітали свого побратима волонтера Володимира Курила “Броніка” з признанням його “Людиною  2017 року”.

Нарешті.

DSC_0531

Кілька років Куп’янська міська влада вперто не помічала волонтерського руху в місті. І це перша відзнака волонтерам.

Сьогодні під час церемонії  всім лауреатам було заборонено звертатися до глядачів зі сцени. Мабуть щоб не виглядали розуміншими ніж…

А за признанням Володимира Курила, він хотів би сказати присутнім, що ця нагорода – це нагорода багатьом тисячам куп’янчан, всім патріотам України, що не шкодуючи сил та коштів й досі підтримують нашу армію і цивільних громадян, що опинилися в зоні війни на Донбасі.

Можна по різному відноситись до Броніка, але ми сьогодні згадували, як саме він вперше допоміг нам виїхати з концертом до наших солдат і там сказав, що хоче нас “підсадити” на таку діяльніть.

І ми “підсіли” з першого разу, коли подивилися в очі бійцям з автоматами, які тільки вийшли з нічного бою з російськими диверсантами.

А потім ми поїхали з Володею Курилом в зону АТО вдруге, втретє…

Ми швидко зрозуміли, що не тільки солдатам потрібно відчувати постійну підтримку від тих кого вони захищають, а й нам ці зустрічі дають величезний емоціональний заряд.

Дякуємо тобі, друже Бронік!

Нинішня церемонія була недовгою, але чомусь вперше за багаторічну історію “Людини року” лауреатів вітав не очільник міста, а його заступник по культурі та спорту.

Звісно, приємніше з’являтися перед людьми на таких урочистостях, ніж там, де народ може спросити з влади за те, що твориться в місті.

На питання, чому так сталося, робітники виконкому сказали мені, що у владній команді міста зараз впроваджується принцип: “Наглість – друге щастя!”.

А ще величезною ложкою дьогтю на святі було підлабузництво і славослів’я очільників міста перед Остапчуком і його поплічником Чигріновим, які наказали вписати до сценарію у гірших традиціях махрового “совка”.

А Чигрінову і взагалі присвоїли звання “Людина року”.

І цей депутат обласної ради, проїхавши з Харкова до ківшарівського Палацу культури:

– вулицею Харківською, де вже вдруге за два роки асфальт, покладений за обласні кошти, зійшов разом зі снігом;

– центральним перехрестям, де навіть і не подумали залатати ковбані;

– вщент розбитими міськими дорогами;

– мимо переповнених сміттєвих контейнерів;

– повз ківшарівську лікарню, працівники якої з жахом завмерли в очікуванні своєї подальшої невизначеної долі;

– мимо відкритого ним та його верховнорадним “патроном” дитячого майданчика, але зробленого куп’янчанами і за кошти нашого міського бюджету

таки взяв ту нагороду!  Як кажуть: “Який піп, така й паства”.

Добре, коли здобутки людей помічають. І ми поздоровляємо всіх гідних лауреатів з нагородою!

А кращим номером концерту, на мій погляд, був чудовий український танець “Повзунець”, у виконанні чоторьох молодих хлопців, ще й зважаючи на те, що один з них виступав з новокаїновою блокадою травмованого коліна!

DSC_0491DSC_0530

DSC_0535DSC_0493

DSC_0495DSC_0497

DSC_0501DSC_0502

DSC_0507DSC_0510

DSC_0520DSC_0523

DSC_0529DSC_0521

DSC_0532DSC_0536

DSC_0537DSC_0538

DSC_0541DSC_0543

DSC_0547

Be the first to comment on "Вітаємо гідних"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*