П’яні матері неповнолітніх дітей і ставковий панок

Фемида

За матеріалами Єдиного державного реєстру судових рішень в Куп’янську в березні було винесено кілька вироків за скоєні злочини.

Вражає те, що на лаві підсудних опиняється все більше жінок, які скоюють злочини під впливом алкоголю.

Хоча інколи і чоловіки поводять себе зовсім не по чоловічому.

За удар пляшкою по голові – 680 грн.

19 березня 2018 року Куп’янський міськрайонний суд ухвалив вирок щодо мешканки району, яка уже в стані алкогольного сп’яніння 14 січня 2018 року прийшла до оселі сусідки, щоб купити у тієї горілку.

За одну пляшку вона заплатила, та того їй здалося замало, і п’яна почала вимагати у сусідки ще одну пляшку, але в борг.

Та відповіла, що горілки в неї більше немає. Це викликало у любительки оковитої лють і вона затіяла сварку.  Сусідка виштовхала п’яну з двору на вулицю і намагалася закрити за нею хвіртку. Але та смикнула господарку за руку і одночасно вдарила її вже придбаною пляшкою горілки по голові.

Постраждала звернулася до Ківшарівської лікарні, де лікарі зафіксували у неї легкі тілесні ушкодження і вигляді синців на лобі і набряку повіки ока.

Свої «геройства» непрацююча звинувачена, яка є незаміжньою матір’ю двох неповнолітніх дітей, пояснила в суді пояснила тим, що перебувала у стані алкогольного сп’яніння.

Суд визнав п’яничку винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 статті 125 Кримінального кодексу та призначив  їй покарання у виді штрафу в доход держави у розмірі 40 (сорока) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680(шістсот вісімдесят)гривень.

 За побиття лицем по щебінці – 510 грн.

Ще більше неповнолітніх дітей, аж п’ятеро, у іншої жінки засудженої 12 березня 2018 р. за те, що 7 жовтня 2017 р. вона побила жінку в присутності малолітньої дитини потерпілої.

Звісно і ця хуліганка була у стані алкогольного сп’яніння. Їй здалося, що потерпіла щось про неї сказала.

Вона схопила потерпілу за волосся, повалила на землю і кілька разів вдарила обличчям об щебінь, яким покрито землю у дворі. Потім ще кілька разів вдарила жінку ногою по спині.

Як пишуть у матеріалах справи, свої хуліганські дії засуджена продовжувала не менше 15 хвилин та припинила лише після втручання у конфлікт господарки оселі де все це відбулося. Потерпіла отримала травми, які віднесено до легких тілесних ушкоджень.

Суд ухвалив вирок, яким хуліганку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 статті 296 (хуліганство) з покаранням у виді штрафу в розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 510 грн.

За побиття веслом в пах і по голові – громадські роботи

20 березня 2018 року Куп’янський міськрайонний суд розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали кримінального провадження стосовно голови ПСП «Перемога». Він 7 травня 2017 року на березі Новоосинівського ставка, який знаходиться у нього в оренді, побив дерев’яним веслом мешканця Ківшарівки, який посмів ловити у тому ставку рибу.

«Хазяїн» підплив до рибалки на своєму човні і спочатку вимагав від нього заплатити за ловлю риби.

А коли той відмовився – вдарив рибалку веслом в пах. Чоловік від болю після такого підстіпного і зовсім не чоловічого удару впав. А ставковий орендар ще 5 разів вдарив потерпілого веслом по голові та рукам.

А ще він зламав дві вудки потерпілого.

Потерпілий відігнав свою машину до гаражного кооперативу на Ківшарівку, звідки і викликав поліцію, а потім звернувся за медичною допомогою. Згодом він три тижні знаходився вдома на лікуванні.

В матеріалах суду написано таке:

Враховуючи данні про особу обвинуваченого, ступінь тяжкості вчиненого злочину, думку потерпілого суд приходить до висновку , що обвинуваченому слід обрати за скоєний злочин покарання у вигляді громадських робіт, без уплати штрафу та виправних робіт. На думку суду таке покарання обвинуваченому є справедливим, а також необхідним і достатнім для його виправлення.

Таким і був ухвалений вирок, згідно якому голову ПСП «Перемога» визнали винним у пред’явленому обвинуваченні за статтею 125 ч.1 Кримінального кодексу за умисне заподіяння легкого тілесного ушкодження, призначивши йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.

А потерпілому повернули фрагменти пошкоджених вудок марки « Magic TeleMozen( 5м 10-30g)» та «GunDog», які весь цей час знаходились на зберіганні у кімнаті речових доказів Куп’янського відділу поліції.

 

 

 

 

 

 

 

Be the first to comment on "П’яні матері неповнолітніх дітей і ставковий панок"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*