Вихованець “Мрії UFC” відкриває рахунок голам “Металіста 1925″ у новому сезоні

post_1326

Сьогодні у матчі відкриття весняної частини чемпіонату України з футболу серед команд південно-східного дивізіону 2 ліги харківський “Металіст 1925″ на своєму полі приймав команду “Інгулець-2″.

Приємно, що рахунок в цій грі на 13 хвилині відкрив випускник куп’янської  “Мрії UFC” Владислав Краєв, який грав на позиції “під нападаючим”.

Краєвв1

Потім Краєв на 45 хвилині відзначився ще й гольовою передачею Олегу Синиці.

Власне долю гри було вірішено ще у першому таймі, який харківські футболісти виграли з рахунком 3:0 – ще один гол з пенальті забив Олег Синиця.

У другій половині гри в складі “Металіста 1925″ дебютував і ще один випускник “Мрії UFC” Єгор Коваленко, який на 71 хвилині замінив відомого бразильського футболіста, колишнього гравця збірної України Едмара.

“Металіст 1925″ впевнено переміг з рахуноком 4:0 – на 89 хвилині гри гол забив Михайло Стороженко.

“Металіст 1925″ продовжує відставати на два очки від команди Дмитра Михайленко “Дніпро-1″, який теж впевнено виграв свою першу гру сезону у Запорізького “Металургу” 3:0.

І вже наступного тижня лідерів групи очікує очний поєдинок.

В публікації і в колажі використано фотографії з офіційного сайту клубу “Металіст 1925″

Be the first to comment on "Вихованець “Мрії UFC” відкриває рахунок голам “Металіста 1925″ у новому сезоні"