” Чвари й свари: кому і як сідать…”

Кресла

20 квітня пройде чергова сесія міської ради і в проектах рішень вже з’явилося кілька пропозицій, зокрема по кадровим питанням.

У структуру апарату ради і виконкому пропонується внести кілька змін.

1. Скасовується одна посада заступника міського голови.

Не зважаючи на те, що всі оті численні заступники офіційно мають однаковий мундир «заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради», не важко здогадатися, що тут йдеться про посаду, яку донедавна займав Володимир Письмак. Отже, окремої посади заступника з питань економіки і фінансів тепер не буде.

І причиною тут є не лише невдала спроба посадити в те кресло депутата-підприємця Валерія Говорова. А й те, що команді Остапчука вочевидь потрібно ще когось прилаштувати на роботу за рахунок коштів, які «зекономлять» на скасованій посаді.

Бо в проекті рішення пропонується додати когось на допомогу перевтомленому ківшарівськими проблемами заступнику міського голови Сергію Стокозу.

2. Вводять посаду начальника Сектору із забезпечення життєдіяльності селища Ківшарівка.

Хто ще тепер буде опікуватися епохальним будівництвом забаганок нардепа та його вірного «людини всіх років» за рахунок міських бюджетних коштів – поки ще невідомо.

Але зважаючи, що тепер нарешті знайдено лазівку, як обійти конкурсний відбір за рахунок персон, яких внесено в так званий «кадровий резерв», то можна припустити, що це знову готується звичайне крісло під вже визначену особу. Наприклад, когось зі своїх.

Ось наприклад, 27 березня, пройшло засідання конкурсної комісії і визначено переможця конкурсу на заміщення посади головного спеціаліста і теж із забезпечення життєдіяльності тієї самої Ківшарівки.  Переможцем у цьому конкурсі став Максим Корнейко.

А от призове друге місце в цих перегонах посіла інша учасниця. І призом тут є те, що її тепер розпорядженням Володимира Заніка зараховано до списку кадрового резерву виконкому або іншого структурного підрозділу міської ради.

В рішенні тої конкурсної комісії вказано, що вона зарахована до резерву як така, що приймала участь у конкурсі, отримала гідні результати за підсумками іспиту, але не була визначена переможцем конкурсу на заміщення відповідної посади. Але найцікавіше тут те, що зовуть її Занік Ірина Володимирівна.

Хоча цілком вірогідно, що те місце вже хтось інший приміряє під свою велику… амбіцію.

P.S.  У заголовку використано строчку з байки Крилова “Квартет” у перекладі Ф.Скляра

 

Be the first to comment on "” Чвари й свари: кому і як сідать…”"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*