Футбольні перемоги юних куп’янських футболістів

головна

“Шкіряний м’яч”

Вихідні в квітні ознаменовані стартом багатьох футбольних змагань.

Так вчора, 14 квітня, в Харківській області були проведені зональні турніри “Шкіряний м’яч”, в яких грають юні футболісти 2007-08 років народження, що навчаються в одній школі.

В Куп’янську міський турнір виграли учні школи №6, яких тренує Олег Лаута. Слід зазначити, що всі ці хлопці одночасно є і футболістами клубу “Мрія UFC”.

Другим етапом були зональні змагання в Чугуєві, де приймали участь 9 команд. Спочатку наші земляки потрапили в групу з 5 команд. Там вони перемогли команди Дворічної 2:0, Шевченкового – 3:0, Вовчанська 1:0,  зіграли внічию з Ізюмом 1:1  і вийшли до фіналу, де прогнозовано нашими суперниками стали місцеві чугуєвські футболісти. Напружена гра закінчилася внічию 1:1, але в серії пенальті вихованці Олега Лаути були точніші і стали переможцями цього зонального турніру.

Лаута

Тепер футболісти 6 школи зіграють 5  травня в фінальному турнірі за право представляти Харківську область у наступному етапі “Шкіряного м’яча”

Чемпіонат України серед клубів ДЮФЛ

Сьогодні стартувала весняна частина чемпіонату України серед клубів Дитячо – Юнацької Футбольної Ліги.

Куп’янська “Мрія UFC” цього разу на стадіоні “Оскіл” приймала команди футбольного клубу “ХТЗ” з Харкова.

Першими розпочали цей двобій команди U-17. Нагадаю, що  “Мрію UFC” цього віку тренують Сергій Загоруйко і Ігор Сіроштан

Наші гості з Харкова відзначаються дуже організованою і потужною обороною. Вони раз-по-раз зводили нанівець всі атаки наших юнаків. Вся команда ХТЗ дуже потужна фізично і по спортивному зла. У відбір м’яча  харків’яни йшли не шкодуючи ні себе, ні суперника.

DSC_0429 DSC_0426

DSC_0433 DSC_0524

DSC_0531DSC_0555

DSC_0536Але навіть така оборона одного разу таки допустила помилку у другому таймі і нею вправно скористався Ігор Лисак, який відкрив рахунок голам нашої “Мрії UFC” в офіційних іграх цього року.   DSC_0498

DSC_0523DSC_0568

О 14-00 розпочали свою гру команди U-15. Тут клуб “Мрія UFC” представляють вихованці тренера Максима Коленди. Ця гра розпочалася якось нервово. Видно було, що футболісти обох клубів ніяк не могли впоратися зі стартовим хвилюванням. І тут свої лідерські якості проявив Антон Шевалдін, який відкрив рахунок у грі.

DSC_0590 DSC_0598Другий тайм команда ХТЗ розпочала з пресингу і було зрозуміло, що гості налаштувалися дати бій куп’янським футболістам. Але гол Руслана Козирєва збив цей запал харків’ян.

Тут він на фото з батьками.  DSC_0707Втім трішки розслабилися й наші хлопці, і команда ХТЗ скоротила рахунок до 2:1. Та знову лідери “Мрії UFC” капітан команди Артем Кучков і Антон Шевалдін повели своїх футболістів вперед. Спочатку свій другий гол забив Антон Шевалдін.  DSC_0704

А потім з пенальті відзначився і Артем Кучков.

DSC_0685 DSC_0691

4:1 – впевнена перемога наших футболістів.

Наступної неділі 22 квітня “Мрія UFC” буде грати в місті Бахмуті з футболістами Донецького Вищого училища Олімпійського Резерву ім. Сергія Бубки.

DSC_0638 DSC_0637

DSC_0602 DSC_0585

DSC_0581DSC_0529

Be the first to comment on "Футбольні перемоги юних куп’янських футболістів"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*