Про мораторій, стихійність і хаотичність

мораторій

Нинішня міська влада дуже полюбляє  красиві слова.

То вони носилися як з писаною торбою зі словом ПАТРОНАТ, то якось придумали у місті ПРОСПЕКТ, потім хотіли створити КОРПОРАЦІЮ лікарень, а нині одним з проектів рішень пропонується ввести МОРАТОРІЙ.

20 квітня на сесії міської ради буде розглядатися питання «Про встановлення мораторію на розміщення тимчасових споруд».

Всі розуміють, що це пов’язано з гучним затриманням на хабарі керівниці Управління архітектури, містобудування та земельних відносин.

Але в пояснювальній частині проекту ні слова про боротьбу з корупцією.

Там написано, що це рішення пропонується  ввести:

«Враховуючи стихійне зростання кількості тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території м.Куп’янська, а також з метою запобігання їх хаотичному розміщенню».

Нібито й визнається, що влада допустила у цьому питанні стихійність і хаотичність.

Але далі у самому тексті продовжується та сама хаотичність. Звичайному пересічному підприємцю буде важко зрозуміти, що там написано.

Пропонується НЕ встановлювати МОРАТОРІЙ «… на розміщення сезонних майданчиків, об’єктів сезонної торгівлі та ярмарків.

Також дія мораторію не поширюється на суб’єктів підприємницької діяльності, тимчасові споруди яких розміщені без діючого паспорту прив’язки тимчасової споруди (далі – ТС), але на момент їх встановлення мали дозвільні документи на їх розміщення (договір оренди земельної ділянки, дозвіл на розміщення ТС, паспорт прив’язки ТС, договір про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне землекористування, договір про встановлення особистого строкового земельного сервітуту, документ на право власності земельної ділянки, тощо.)»

І що дуже характерно для дій команди Остапчука, в рішенні не вказано, як довго цей МОРАТОРІЙ буде діяти.

Там знову написано таке: «Тимчасово, до затвердження Положення про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у м.Куп’янську встановити мораторій (заборону) на визначення відповідності намерів щодо місця розташування тимчасових споруд та оформлення паспортів прив’язки тимчасових споруд.» 

У цьому одному реченні, написаному бюрократичною мовою, чотирі рази вживається слово “тимчасово” і його похідні.

А ще тут вжито якесь незрозуміле слово “намерів”.  Що то мається на увазі: нОмерів, чи намІрів?

Спробуйте прочитати це речення і так, і так. Чи зрозумієте, що тут мається на увазі?

Але бюрократичне словоблудство і описки –  то таке.

Головне незрозуміло коли буде розроблене те саме Положення?

І цікаво, що пропонується ” Виконання даного рішення покласти на начальника управління архітектури, містобудування та земельних відносин.”.

Тут не лише немає терміну виконання.  А й не вказано, хто персонально за це відповідає. Адже начальник управління знаходиться під слідством.

Чому вирішення питання не стане зобов’язанням для когось з дорогих заступників міського голови?

Доречі, депутатський контроль за виконанням рішення покладається

“… на постійну комісію міської ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та соціально-економічного розвитку (Івлєва О.Л.) та постійну комісію міської ради з правових питань, боротьби з корупцією, контролю за дотриманням  законності, кадрової політики, депутатської діяльності та етики (Чернишов О.І.).”

P/S.   А щодо красивих слів – владою ще не використано слова: консорціум, синдикат, картель…

2 Comments on "Про мораторій, стихійність і хаотичність"

  1. Вольный слушатель | 17/04/2018 at 4:54 pm | Відповіcти

    Это мораторий на прекращение стихийности, хаотичности и бардака. В этой мутной водичке Остапчуку и его команде жить проще и веселее, а главное, оставаться у городской кормушки и ни за что не отвечать.

  2. Слушайте,ну как всегда,смешались кони – люди. Может ли согласно своих должностных обязанностей выносить и готовить такое решение тот,кто его приготовил? Можно ли вообще накладывать такой запрет или это ограничивает предпринимателей в их правах? И опять же,хотят разработать непонятно какое новое положение,хотя есть действующий Приказ про правила установки “тимчасових споруд”.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*