Не прогавте унікальні змагання в нашому місті.

Байбак трофі 1

З 20 по 22 квітня в Куп’янську вже вдруге пройде етап Чемпіонату України з екстремального виду автоспорту трофі-рейду “Байбак трофі”.

Як повідомив нам один з організаторів змагань Микола Маслій, команди почали приїжджати до Куп’янська ще в середу. Свій табір вони розміщують на цукрозаводському стадіоні “Оскіл”.

А от старти розпочнуться в суботу 21 квітня о 7-00.  

Стартове поле буде розташовано, як і минулого року, за відстойниками колишнього цукрозаводу неподалік залізничної колії. Дістстися туди можна так, як  позначено на цій схемі

Схема

Стартуватимуть екпажі в бік Дворічної.  Побачити їх беспосередньо на трасі майже неможливо, адже і їдуть вони дуже швидко, та й трасу прокладено по таким місцям, куди на звичайних машинах не проїдеш. Жоден екіпаж там не зможе проїхати без використання допоміжних лебідок.

Тому саме цікаве видовище для глядачів – це сам старт у суботу о 7-00.

Погода суботнього ранку буде хорошою, тому запрошуємо куп’янчан встати раненько і приїхати на стадіон, щоб подивитися на цікавий табір спортсменів, насолодитися красою потужних і досить дорогих гоночних джипів, баггі та квадроциклів, а ще почути на власні вуха неперевершену мелодію ревіння двигунів.

За правилами жоден екіпаж не знає яким маршрутом має проїхати і де знаходяться числені контрольні точки, куди він має обов’язково дістатися. Екіпаж отримує лист маршруту лише за кілька секунд до старту.

Це сучасний вид спорту, тому контроль часу і проходження маршруту кожною машиною контролюються через космічні супутники за допомогою GPS навігаторів.

Потім, вже суботнього вечора, о 18-00 на стадіоні “Оскіл” пройде церемонія офіційного відкриття змагань і концерт місцевих рок груп.

Відвідайте ці змагання сами і з дітками, зарядіться енергією змагань пілотів та штурманів на техніці ХХІ сторіччя.

Минулого року старт був таким

 

Be the first to comment on "Не прогавте унікальні змагання в нашому місті."

Leave a comment

Your email address will not be published.

*