“Мрія UFC” зіграла з “Бубківцями”

гголовна

З різних причин матчі Чемпіонату України серед клубів ДЮФЛУ між командами Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. Сергія Бубки і Куп’янської “Мрії UFC” пройшли не в місті Бахмуті, де наразі знаходиться те ДВУОР, а в Краматорську.

Першими на гру вийшли гравці вікової категорії U-17.  Гра була досить рівною і перший тайм завершився внічію 0:0.

А з початком другого тайму затіяли свою нечесну гру місцеві бокові судді. У них вочевидь були якісь проблеми з зором. Спочатку футболісти ДВУОР відкрили рахунок з положення “поза грою”. А потім “боковий” безсоромно підіймав прапорець у кожній контратаці наших футболістів. Згодом така упередженість суддів подіяла на наших футболістів і вони пропустили ще один гол.

Таким чином у вихованців тренерів Сергія Загоруйка і Ігоря Сіроштана лишилося 30 очків. Команда посідає 3 міце в турнірній таблиці, відпустивши своїх сьогоднішніх суперників у відрив, що тепер складає вже 4 очки.  На першому місці в цій групі  з 35 очками наразі знаходиться харківська команда “Арена”, яка сьогодні розтрощила своїх земляків з ДЮСШ №9 з рахунком 8:0.

У грі молодших команд “Мрія UFC” впевнено перемогла з рахунком 3:0. У першому таймі рахунок відкрив Руслан Козирєв. Після перерви гол сильним і точним ударом з центру поля забив Вадим Хакімов. А потім майже з нульового кута точно у ворота донбасян пробив Антон Шевалдін.

Тренер переможців Максим Коленда відзначив, що кращім в сьогоднішній грі був захисник Максим Борзило, який просто “перекусив” всіх нападників і півзахисників господарів на своєму лівому фланзі.

“Мрія UFC U 15″продовжує впевнено лідирувати в своїй групі. Вони набрали 34 очки і випереджають полтавську “Молодь”, яка йде другою, на 8 очок.  Сьогодні “Молодь” приймала “Авангард” з Краматорська і зіграла внічію 0:0. На третьому місці тут команда “ХТЗ”, яка має в активі 21 очко.

У загальному заліку обох вікових категорій серед клубів 1 групи “Мрія UFC” продовжує впевнено лідирувати.

Наступної неділі 29 квітня команди клубу “Мрія UFC” будуть приймати полтавську “Молодь”.

Висловлюю подяку тренерам наших команд за надану інформацію і окремо – Олександру Ульяновському за оперативні дані з матчів всіх команд 1 групи.

Be the first to comment on "“Мрія UFC” зіграла з “Бубківцями”"