Три випускника “Мрії UFC” стали чемпіонами України

image_5ae020eda9243

Ця футбольна новина вчора 24 квітня облетіла всі футбольні та новинні сайти України. Вперше за 17 років команда Харківського національного університету з футзалу стала чемпіоном України!

І для Куп’янська ця перемога стала знаковою, тому що одразу у складі чемпіона грали троє випускників футбольного клубу “Мрія UFC”

Сергій Малишко

image_5ae01d3f42e17

Максим Панасенко

image_5ae01cd00731c

і Антон Масленніков.

image_5ae01d4d5751d

Більше того, головний тренер переможців теж куп’янчанин – Віталій Чернишов.

image_5ae01cd154b74

До фінального турніру цього року крім наших земляків пробилися студентські команди з університетів Іван-Франківська, Львова та Сум.

У півфіналі суперником ХНУ були студенти з Івано-Франківська.  Ця команда дуже жваво розпочала гру і після першого тайму вела в рахунку 2:1. Втім згодом харків’яни оговтались і перемогли з рахунком 10:3.

У фінальній грі ХНУ грав і своїм одвічним суперником командою з Сумського університету. Два роки тому наші земляки поступилися сумчанам в півфіналі, тому були настроєні на реванш.

Рахунок в грі на 3 хвилині ударом здалеку відкрив куп’янчанин Сергій Малишко. Сумчани побігли відіграватися і в контратаці другий гол у їх ворота забив теж наш земляк і одночасно капітан команди Максим Панасенко. Потім ще раз відзначився Сергій Малишко і врешті команда довела гру до перемоги з рахунком 6:1.

Дуже приємно, що Максима Панасенка було визнано кращим гравцем 17 чемпіонату України, а Віталія Чернишова – кращим тренером турніру.

Чепіонський кубок і золоті медалі, разом з футбольними функціонерами нашим гравцям вручила голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.