“Мрія UFC” розтрощила полтавців

головна

Сьогодні на стадіоні “Металург”, що в Ківшарівці, куп’янська “Мрія UFC” в чемпіонаті України серед клубів ДЮФЛ приймала суперників з полтавського клубу “Молодь”.

Перше, що сказали полтавські тренери, коли вийшли з автобусу : ” У вас в Куп’янську хороші футболісти, хороший стадіон, але найгірші в Україні дороги!”. Чомусь мені було соромно перед нашими гостями…

Сьогодні за іграми з трибуни спостерігав Олег Лущик, президент клубу “Мрія UFC” і голова правління компанії UFC, партнера клубу . У перерві він вручив футболістам чергові комплекти форми і спортивних костюмів.

DSC_0558

DSC_0561

Першими на поле вийшли команди вікової категорії U-17.  Схоже, що присутність президента вплинула на вихованців Сергія Загоруйка та Ігоря Сіроштана і вони перемогли полтавців з розгромним рахунком 6:0.

По два голи забили Данило Строєв і Ігор Лисак, а ще голами відзначились Олег Пономарьов і капітан команди Тимур Азізов.

DSC_0674

DSC_0673

DSC_0584

 

DSC_0608

DSC_0670

DSC_0623

О 14-00 розпочалася гра команд вікової категорії U-15. І знову вихованці Максима Коленди підтвердили статус лідера своєї групи. “Мрія UFC” перемогла з рахунком 4:0.

І всі чотири голи забив капітан нашої команди Артем Кучков.

Власне він міг забити ще й п’ятий гол, але виконуючи пенальті, пробив вище воріт. Наразі серед бомбардирів нашої групи Артем найкращій з 21 забитим голом у 14 іграх.

На фото Артем зі своїм батьком Олександром Кучковим.

DSC_0720

А це коротеньке відео де є один забитий і один незабитий гол Артема Кучкова

DSC_0683

DSC_0699

DSC_0696

Be the first to comment on "“Мрія UFC” розтрощила полтавців"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*