Покарання порушників благоустрію міста

сміття 11

Сьогодні 3 травня відбулося чергове засідання міської адміністративної комісії.

Хочу відзначити активну роботу служб УЖКГ по роботі з порушниками правил благоустрою міста. Сьогодні розглянуто три протоколи з цього приводу.

Було притягнуто до відповідальності голову одного житлового кооперативу за те що навколо булинку не прибране сміття. Слід відзначити, що одразу після складання протоколу порядок в тому дворі було відновлено.

Один мешканець Ківшарівки 1991 р.н. наразі проводить в своїй квартирі ремонт, а все будівельне сміття він просто викидав за будинком.  Молодика мешканці сфотографували просто під час такого порушення.  Тепер цей порушник вимушено прибрав своє сміття, та ще й оштрафований комісією на 340 грн.

Дуже неприємно було розглядати протокол про притягнення до відповідальності керівника гаражного кооперативу “Москвич”. Це велике гаражне “містечко” неподалік телевежі й досі не уклало угоду на вивезення сміття. Тому там немає відповідних баків, і тому куп’янчани, власники тих гаражів, вочевидь так “люблять” своє місто, що викидають весь непотріб де заманеться. Наразі адмінкомісія оштрафувала голову кооперативу на 850 гривень. А коли договору на вивезення відходів не буде укладено найближчим часом, штраф буде значно більшим.

Ще один протокол було складено по скарзі мешканки Ківшарівки, яку рано вранці п’яний сусід розбудив гупанням у суміжну стіну і лайкою. За порушення тиші цей “жайворонок” заплатить до бюджету 85 грн.

3 Comments on "Покарання порушників благоустрію міста"

  1. Макогон Іван Миколайович | 03/05/2018 at 5:50 pm | Відповіcти

    А хто відповість за захаращення місця, розвалин колишнього гуртожитка по вул Леніна 58, яке перетворено сьогодні в сміттязвалище, джерело нечистот і всякого непотребу? і триває це не один рік і чомусь владні структури забули про це місце…

  2. Ви серйозно?300-800 гривень? Да за таке не менше ніж на 10 тисяч штрафувати треба, якщо ви справді хочете змінити щось у місті!!! А аби тотально позбавитися від таких ідіотів треба ввести систему відеонагляду, яка у нашому місті майже відсутня.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*