В Куп’янську викрито і засуджено сепаратиста

Сєпар

26 квітня 2018 р. Куп`янський міськрайонний суд Харківської області під головуванням судді Литвинова А.В. виніс вирок уродженцю Донецької області за частиною 1 статті 110 Кримінального кодексу «Посягання на територіальну цілісність і недоторканість України».

Обвинувачений вже мав кілька судимостей, які теж були винесені Куп`янським міськрайонним судом :

– у 2005 році за крадіжку він отримав 2 роки позбавлення  волі з іспитовим строком на 1 рік та звільнений за амністією;

– у 2007 році за грабіж він отримав 4,5 роки з іспитовим строком 2 роки;

– у 2012 році за викрадення автомобіля  вирок був вже на 5 років, але з іспитовим строком у 3 роки;

–  27 листопада 2013 року за грабіж і умисне нанесення тілесних ушкоджень його було нарешті «посаджено»  на строк  5 років 3 місяці.  А 1 березня 2017 року рішенням Червонозаводського районного суду міста Харкова він був звільнений умовно – достроково на не відбутий термін 1 рік, 7 місяців і 8 днів.

Обвинувачений 21 липня 2017 року близько 18 години, на території нежилого домоволодіння в селі Сенькове знайшов заготовані для нього листівки із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Після цього, з метою здійснення розповсюдження вказаних листівок, він направився до м. Куп’янська.  Там близько 22 години почав розклеювати вищевказані листівки на стовпах та інших спорудах, розташованих на проспекті Конституції.

Вказані злочинні дії було припинено працівниками СБУ.

Всього злодій встиг розклеїти 19 листівок, в яких був набір закликів до проведення сепаратистських зборів в містах і селах південно-східних областей України, створення новоросії і приєднання до Росії.

Як виявилося у ході слідства, обвинуваченому за два тижні до того зателефонувала якась невідома йому жінка з Харкова і запропонувала заробити на розклеюванні листівок.

Він погодився і залучив до цього свою знайому, з якою і з’їздив до Сенькова, взяв там листівки і потім разом з подружкою ліпили їх на стовпи.

На суді було допитано і таксиста, який привіз ті листівки до Сенькова з Харкова. Його в Харкові попросила це зробити невідома жінка років 30, і заплатила за це 150 гривень. Про вміст пакунку він не знав. Та жінка сказала, що там документи на ту хату, які нібито забере там її чоловік.

Вирок суду такий:

Визнати обвинуваченого винним за ч. 1 статті 110 Кримінального кодексу та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 (три) роки 6 (шість) місяців.

На підставі ч.1 статті 71 Кримінального кодексу за сукупністю вироків до призначеного покарання приєднати  частково невідбуту частину покарання за вироком Куп`янського міськрайонного суду Харківської області від 27.11.2013 р. та  остаточно призначити  злодію покарання  у виді 4 (чотирьох) років позбавлення волі без конфіскації майна.

А ше стягнути  з нього на користь держави процесуальні витрати по справі за проведення експертиз в сумі 3714,00 грн.

 

 

Be the first to comment on "В Куп’янську викрито і засуджено сепаратиста"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*