Новий виток війни перевізників

DSC_0563

Днями в міськвиконкомі відбулося засідання комісії, яка попередньо визначала хто з перевізників буде обслуговувати маршрути “Трест Промбуд” – м-н Ювілейний і “Цукрозавод” – м-н Ювілейний.

DSC_0555

Вже кілька років за ці маршрути йде перманентна війна. Звісно це бізнес і дуже прибутковий, тому в хід йдуть різні методи, чесні і не дуже.

Чому Гиренко виграв суд у міськвиконкома

Одного разу вже стався випадок, про який нинішня влада міста прикро замовчує.

Саме порушення міськвиконкомом законів України при призначенні перевізником підприємця Бринцова було оскаржено в суді підприємцем Гиренком. Суд виявив досить суттєві порушення і відмінив ті ганебні по формі рішення і комісії, і міськвиконкому.

А ще суд зобов’язав виплатити постраждалому в цій боротьбі Гіренку 250 000 грн!

І йому таки виплатили ті кошти, але не за рахунок тих, хто був винен в порушенні закону, а з бюджету міста, тобто з наших з вами грошей.

Кого покарали? Та нікого.

А війна за маршрут продовжилася

Тут в хід пішов шантаж мешканців міста, коли було призупинено перевезення пасажрів на кілька днів.

Перелякана влада прийняла рішення створити тимчасові маршрути, перейменувавши назву кінцевих зупинок.  Але така тимчасовість теж незаконна, бо там не додержано норм оформлення документів.

Потрібно було проводити новий конкурс.

Сама процедура виглядає так. Перевізник-претендент подає свої пропозиції в закритому конверті, який відкривається під час розгляду комісією.

DSC_0558

Потім присутнім зачитують основні і додаткові пропозиції кандидатів.

Однією з таких додаткових пропозицій є одна, але сама цікава для пасажирів – це вартість проїзду, яку перевізник готовий встановити на маршруті в разі перемоги.

Але юристи та чиновники під час засідання комісії більше уваги приділяли не цьому. І навіть не безпеці та комфорту пасажирів. А  різній паперовій еквілібристиці, що не має саме до перевезення людей жодного відношення.

Хто цього разу “на ринзі” і що пропонує

На маршрут Промбуд – Ювілейний претендували двоє. І вони запропонували таке:

Перевізник Бринцов у разі своєї перемоги обіцяв всіх возити по 5 грн, а школярів по 3 грн.

Перевізник Гиренко обіцяв возити всіх у будні дні по 5 грн, школярів по 3 грн, а у вихідні та святкові дні по 4 грн. Крім того він обіцяв і надалі підтримувати транспортом дітей, які займаються в клубі “Алєв” та за свої кошти капітально відремонтувати ще одну зупинку на маршруті.

Переміг у цій боротьбі, на погляд більшості членів комісії, перевізник Бринцов!

На маршрут Цукрокомбінат – Ювілейний претендували теж двоє.

Перевізник Гиренко, який пообіцяв встановити на маршруті тариф у 5 грн і перевізник Змієвський, який возить і буде возити пасажирів за 6 грн.

І тут, теж рішенням більшості членів комісії, переміг перевізник Змієвський.

Звісно в обох випадках члени комісії обговорювали не ціну на квитки, а саме ті паперові закарлюки, які вони помітили в документах Гиренка, і зовсім не побачили в документах Бринцова та Змієвського. А там теж є порушення. Нещодавно призначений новий голова комісії Ірина Дмитрієнко намагалася звернути увагу присутніх на деяке лукавство виконкоміських чиновників, але її звинуватили в лобіюванні інтересів Гиренка.

Доречі голосування, методом виставляння балів учасникам конкурсу, проводилося в закритому режимі і в залі залишили тільки членів комісії, які вже одного разу привели наше місто до виплати штрафу.

Що далі

Отже тепер матеріали комісії має розглянути міськвиконком і вже на своєму засіданні прийняти рішення кому віддати ці маршрути.

Дуже схоже на те, що практика “обробки” членів цієї і депутатських комісій, та й членів міськвиконкому з боку нинішнього “відродженського керівництва” міста стає постійною.

А Гиренко, який доречі за іронією долі є депутатом міської ради від тієї самої партії “Відродження”, знову програвши тут, звернеться до суду на незаконність рішення.

І судячи з усього, він має дуже великі шанси знову виграти справу і про відміну рішення, і про грошову компенсацію за неотриманий прибуток від своєї підприємницької діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

1 Comment on "Новий виток війни перевізників"

  1. театр абсурда, один возит по завышенной цене и заносит конверт в белый дом, второй через суд получает возмещение недополученной прибыли и тоже заносит в белый дом))

Leave a comment

Your email address will not be published.

*