Новини футболу

Гголовна

Юнацький футбол

Резонансна подія відбулася минулої неділі в Харкові в грі Чемпіонату України серед клубів ДЮФЛ.  Лідер групи вікової категорії U-17 харківська команда “Арена” програла вперше за 15 турів чемпіонату. Більше того програла вдома.

А головне те, що програли харків’яни нашій куп’янській “Мрії UFC”.

Втім гра для наших футболістів була дуже важкою, адже вже на 6 хвилині господарі повели в рахунку. Але наші хлопці змогли утримати наступальну навалу “Арени” і Олег Пономарьов та Михайло Бєсєдін забили харків’янам по голу.  “Мрія UFC” перемогла з рахунком 2:1.

Наразі турнірна таблиця цієї вікової групи виглядає так

ю17 таблиця

Молодша “Мрії UFC” U-15 знову підтвердила в Харкові свій статус лідера і перемогла з рахунком 4:0.  Два голи забив Антон Шевалдін, а ще відзначилися Володимир Дегтярьов і Руслан Козирєв.

Таблиця Ю15

В наступному турі Чемпіонату України в неділю 13 травня “Мрія UFC” прийматиме на ківшарівському стадіоні “Металург” команди Сумського Обласного ліцею-інтернату спортивного профілю ОЛІСП “Барса”.  Команди U-17 розпочнуть свою гру о 12-00, а U-15 о 14-00.

Дорослий футбол

Так складено календар чемпіонату Харківської області серед дорослих, що суперниками куп’янського “Металургу” у 2 і 3 турі стали ізюмські команди.

З різних причин наші сусіди наразі мають і команду міста Ізюм – “Крем’янець”, і команду Ізюмського району – “Олімпік”.

З “Крем’янцем” наші футболісти грали в гостях 5 травня і перемогли з рахунком 5:1.  Тоді у першому таймі на 1 і 44 хвилинах два голи забив Володимир Нетьосов, а у другому таймі дублем на 49 і 90 хвилині відзначився Олександр Холодков, ще один гол забив Максим Панасенко.

А 9 травня команда “Металург” на стадіоні “Спартак” приймала команду “Олімпік”. Ця команда Ізюмського району взагалі пропустила в Куп’янську аж 7 голів, не забивши жодного!  Різниця в класі команд була очевидною.

Олександр Холодков забив три голи, Володимир Нетьосов – два, ще по одному забили Олексій Книш і Василь Бурлака.

Гру четвертого туру “Металург” проведе в суботу 12 травня на виїзді з командою ФК “Шевченкове”. Початок гри о 17-00.

Be the first to comment on "Новини футболу"