На Ровенській вулиці закопали дорогий аттракціон

Джерело

12 травня я отримав електронного листа з відеовкладенням від мешканця вулиці Ровенської, який повідомляв про те, що там між будинками 13 і 14, одразу як зійшов сніг, з’явилося досить жваве джерельце питної води, з якого утворився струмок.

І більше двох місяців у дітлахів, що приходять до тамтешніх гойдалок та гірок, був новий аттракціон – джерельце, в яке цікаво було кидати камінці і струмок, де пускали човники.

От лише батьків той аттракціон просто лякав, адже вони знають, що у  тому місці глибина пролягання міського водоводу дуже велика, і слідом за камінцями туди цілком могла булькнути й дитина.

Дорослі одразу, майже щодня почали телефонувати у контору водоканалу і до міськвиконкому.  Але там два місяці їх “годували” обіцянками і ніхто тим проривом водоводу не опікувався.

Тому люди вирішили звернутися до мене.

І тут сталося чудо: того ж дня на Ровенську приїхала аварійна бригада, вирила глибоченну яму і ліквідувала порив, залишивши за собою лише огорожу з яскравої стрічки.

Мешканці прислали мені нове відео з того місця. Але запевнили, що їх обурення не стало меншим, адже вода ДВА МІСЯЦІ веселим струмком виносила до річки Куп’янки гроші міських платників податків і величезних водяних тарифів!

А мені пригадалося резонансне засідання комісії по продовженню контрактів з керівниками комунальних підприємств.  І те як там впевнено, і навіть із удаваним гоноровим обуренням Анатолій Шишов, начальник КП “Комсервіс”( так тепер називається водоканал),  запевняв “комісарів”, що його підприємство дуже оперативно бореться з поривами в мережах.

І знову всім все зійде з рук. Адже керівництво міста своїх не карає.

Лише малюки з жалем згадують той “безкоштовний” аттракціон.

Be the first to comment on "На Ровенській вулиці закопали дорогий аттракціон"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*