Куп’янчани допомогають Сватовому

сватово

Як повідомив нам зі Сватового куп’янський волонтер Володимир Курило, в цьому сусідньому містечку, яке постраждало від вибухів на артилерійських складах, зараз працюють люди зі всієї України.

А першими з куп’янчан туди прибули саме наші волонтери. Наразі там працює 20 наших земляків, які обєднані в бригаду по розбору розбитих будівель.  Паралельно складаються кошториси на відбудову, поставляються будматеріали і будівельники одразу починають зводити і ремонтувати, те що необхідно.

Поселили куп’янчан у будівлі дитячого садку. Кухарі дитсадку готують для хлопців їжу.

Найближчими днями чекаємо від наших будівельників фотографій, які одразу оприлюднимо на нашому сайті

У місті Сватово потребують відновлення 59 будинків, в 19 з них потрібний ремонт шиферної скатної покрівлі.

Є необхідність у проведенні будівельних робіт по заміні скла у вікнах, деформованих віконних блоків, дверей, у тому числі міжкімнатних. У багатьох будинках утворилися тріщини в зовнішніх і внутрішніх огороджувальних конструкціях. Крім того, пошкоджено 600 індивідуальних будинків садибного типу. У тому числі один приватний будинок знищений повністю, два приватні житлові будинки отримали пошкодження більш ніж на 70%.
Також пошкоджена школа мистецтв, будівля управління пенсійного фонду та міської ради, гімназія, три загальноосвітні школи, центр розвитку дитини, школа-інтернат для дітей з вадами слуху, три дитячих дошкільних установи, будинок престарілих, центр первинної медико-соціальної допомоги.

 

Be the first to comment on "Куп’янчани допомогають Сватовому"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*