У двір депутата обласної ради кинули гранату

Стоянов

В соціальних мережах з’явилися повідомлення, про те, що в ніч на 23 травня о 01-30 в селищі Куп’янськ-Вузловий пролунав вибух гранати чи то Ф-1, чи РГ-42 у дворі депутата Харківської обласної ради Ігоря Стоянова. Ніхто з людей не постраждав.

З інсайдерської інформації відомо, що подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Відкрито кримінальне впровадження за частиною 4 статті 296 кримінального кодексу України – хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства з особливою зухвалістю із застосуванням вогнепальної зброї.

Куп’янчани вважають, що це відголоски давньої неприязні між колишніми бізнесовими і партійними партнерами депутатом обл.ради Стояновим і народним депутатом України Віктором Остапчуком. Хоча той бізнес було оформлено на жінок обох колишніх друзів. Тепер, як кажуть, старший хоче віджати бізнес у молодшого.

Нещодавно в Куп’янську-Вузловому відбулися події під час яких родичі і група підтримки нардепа блокували виробничі приміщення фірми обласного депутата.

А розпочиналася війна між ними з відмови від спільного сміттєвого бізнесу.

Кажуть, що і раніше були погрози життю Ігоря Стоянова, йому навіть підкинули записку з погрозами знищити всю сім’ю.

На жаль жодної офіційної інформації ні про ті попередні погрози, ні про сьогоднішній нічний вибух гранати на офіційних сайтах ще й досі немає.

Leave a comment

Your email address will not be published.

*