«Мрія UFC» переможно завершила груповий турнір Чемпіонату України

Ггголовнаа

27 травня пройшов останній тур групового турніру Чемпіонату України серед клубів Дитячо-юнацької футбольної ліги. Куп’янська “Мрія UFC” на своєму полі приймала команди футбольного клубу «Авангард» з Краматорська Донецької області.

Цьогорічні випускники нашого клуба «Мрія UFC U-17», вихованці Сергія Загоруйка і Ігоря Сіроштана виграли свою гру з рахунком 2:0. Голами відзначились Владислав Ляшенко і Ігор Лисак.

Ситуація в групі склалася таким чином, що старша “Мрія UFC” підійшла до останнього туру на другому місці, всього на 1 очко відстаючи від лідера команди ДВУОР ім. Сергія Бубки з Бахмута.

І в разі програшу або навіть нічиєї «бубкінців» у грі з харківською «Ареною», у наших футболістів був шанс посісти перше місце в групі. Але Бахмутські футболісти теж перемогли в своїй грі і розрив у одне очко лишився нездоланним.

Втім і друге місце нашої команди це величезне досягнення, адже після першого кола мало хто сподівався на таке.

Молодша «Мрія UFC U-15”, яку тренує Максим Коленда перемогла краматорців в останній грі групового турніру з рахунком 1:0. Тут свій 27 гол в 17 іграх забив капітан команди і лідер гонки бомбардирів Артем Кучков.

А команда в своїй 1-й групі впевнено посіла перше місце, набравши 49 очок з різницею забитих і пропущених голів 56:5. Ще варто відзначити, що наші футболісти обігнали команду, яка посіла друге місце на 19 очок!

В заліку бомбардирів з 11 забитими голами друге місце посів теж наш футболіст Антон Шевалдін

Тепер на команду Максима Коленди очікують ігри етапу плей-офф з переможцем другої групи харківською командою «Майстер м’яча», яка у цій першості України офіційно грала під прапорами ДЮСШ з міста Люботин.

Ці ігри після жеребкування порядку проведення пройдуть 3 і 10 червня.

У загальному клубному заліку, який враховується в разі переходу клубу до вищої ліги ДЮФЛУ, наші футболісти впевнено посіли перше місце, набравши 94 очки і випереджаючи команди з клубу, який займає друге місце на 33 очки

Be the first to comment on "«Мрія UFC» переможно завершила груповий турнір Чемпіонату України"