На Ківшарівці вже зібралося 40 футбольних команд

DSC_0438

Сьогодні в Ківшарівці весь день тренери та вихователі футбольного клубу “Мрія UFC” зустрічали гостей. На традиційний турнір присвячений Дню захисту дітей у обох вікових категоріях 2009-10  і 2008 років народження приїхало по 20 команд з багатьох міст України! А з кожною командою прибули ще й батьківські групи підтримки. Всіх їх потрібно зустріти, розселити, ознайомити з графіком і календарем ігр тощо.

Ігри турніру розпочнуться завтра 1 червня з 8 години ранку на стадіоні “Металург”.

А сьогодні всі команди, відпочивши від дороги, знайомилися з селищем та провели тренування.

За десять хвилин прогулянки Ківшарівкою я зустрів команду з Токмака Запорізької області

DSC_0445

На полі 12 школи побачив, як тренувалися футболісти з ФК “Маріуполь”

DSC_0447

І зустрів гурт батьків футболістів донецького “Шахтаря”, які вже були тут на минулорічному турнірі і точно знали до яких магазинів йти.

DSC_0448

Та мені, як вболівальнику, дуже кортіло подивитися тренування юних динамівців Києва. Я попросив дозволу на фотографування  у одного з тренерів київської команди U-10 Олександра Радченка, відомого у минулому футболіста збірної  України, та команд “Динамо” Київ, “Дніпро”, “Металург” Маріуполь, “Закарпаття” Ужгород та “Кривбас” Кривий ріг.

orig_311923

Олександр розказав, що в молодших командах клубу «Динамо» всі діти кияни та мешканці Київської області. А от у старших за віком командах, які вже навчаються в академічних групах, займаються футбольні таланти з усієї України.

Динамівці U-10 звикли змагатися в турнірах, де команди грають у складі 4 польових гравців + воротар і на майданчиках менших ніж половина стандартного футбольного поля. І тому для них буде дещо незвичним формат, запропонований на нашому турнірі, де U-10 гратимуть саме на половині поля і у форматі 8 польових + воротар. Слід зазначити, що десятирічні футболісти гратимуть за правилами змагань клубу “Шкіряний м’яч» без фіксування офсайдів.

Було приємно дивитися на хлопчиків, які вийшли тренуватися на ківшарівське поле зі штучним покриттям від компанії UFC,  у білій та блакитній клубній формі.

 

DSC_0426

 

Звісно, як вже заведено в клубі ще за часів Валерія Лобановського, в кожній динамівській команді має бути хоча б один рудоволосий футболіст.

DSC_0437

Після розминки футболісти відпрацьовували цікаві тактичні комбінаційні вправи в атаці та на утримання і контроль м’яча. А з технікою у динамівців все гаразд.

DSC_0444

DSC_0436

DSC_0435

DSC_0424

DSC_0430

Втім я впевнений, що нашій “Мрії UFC” U-10, яку тренує Олег Лаута, буде до снаги гра на рівних з однолітками навіть самих титулованих клубів України.

Отже запрошуємо вболівальників приходити на стадіон і подивитися на майбутнє українського футболу.

 

 

 

 

Be the first to comment on "На Ківшарівці вже зібралося 40 футбольних команд"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*