Змінювати місто на краще власними руками

DSC_0451

Вибачте за  дещо “совковий” заголовок, але це саме той випадок.

Сьогодні ми з Владиславом Мусієнком їхали містом за своїми справами і він сказав, що йому потрібно на хвилинку завернути до спортивного майданчика за четвертою школою. Як з’ясувалося, там він власноруч вирішив перевірити, як вчора забетонували невеликий тренажер, який він придбав для своєї колишньої школи та сусідів з мікрорайону Ювілейний.

Я не міг пропустити таке дійство і звісно сфотографував свого спортивного друга та  наймолодшого депутата міської ради на турніку.

DSC_0454

Владислав не бажав розголосу цієї справи, адже вважає цілком природнім те, що підприємець має бути соціально зобовязаним перед своїм містом, селищем або селом.

А добрі справи повинні робитися не заради власного піару, а щоб наш Куп’янськ мав пристойний вигляд, не зважаючи на відверте нехтування своїми обов’язками міськими “начальниками”.

Я з ним цілком згоден, але все одно вирішив поділитися цією інформацією зі своїми читачами, адже вважаю, що люди мають знати про добрі діла хороших людей. Тому що вони зроблені за їхні власні кошти, а не за поцуплені з міського бюджету, як це стало популярним в Куп’янську останніми роками.

Влад розказав, що взяв собі за приклад соціальні проекти компанії UFC і Олега Лущика та вирішив кожного року саме до Дня захисту дітей робити якийсь матеріальний внесок у популярізацію здорового способу життя дітей. А розпочав саме з того тренажера.

DSC_0457

Добрий почин від справжнього патріота міста.  Приєднуйтесь.

А місцеві хлопці вже встигли випробувати тренажер…

DSC_0462

 

Be the first to comment on "Змінювати місто на краще власними руками"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*