Турнір до Дня захисту дітей. Фотозвіт останнього дня першого етапу

головна

5 червня завершився перший етап Куп’янського футбольного турніру до Дня захисту дітей на призи футбольного клубу “Мрія UFC”.

Переможцями турніру у віковій категорії U-10 стали вихованці футбольного клубу “Шахтар” Донецьк, які в фінальній грі виграли з рахунком 2:0 у сумської “Барси”.  А в матчі за третє місце футболісти ДЮСШ №14 з Києва з рахунком 1:0 виграли у харківського “Арсенала”. Несподівано до призерів турніру не потрапили києвські динамівці і купянська “Мрія UFC”. Наші земляки посіли лише 11 місце з 20 команд.

У віковій категорії U-8 + U-9 переможцями теж стали футболісти з академії донецького “Щахтаря”, які виграли в фіналі  у харківського “Востока” 2:0. А маріупольска “Азовсталь” завоювала бронзу, перегравши 1:0 команду “Арена” з Харкова.  Куп’янська “Мрія UFC” в матчі за 7 місце в дуже довгій серії пенальті перемогла команду “Дизеліст” з Токмака Запорізської області.

Це гра вихованців Сергія Загоруйка з “Дизелістом”