Перлина культури Харківщини під загрозою

головна

На останній сесії міської ради дехто з депутатів не повірив у те що велику залу Палацу культури ім. Кошелєва, що знаходиться в селищі Ківшарівка, закрито для відвідувачів з-за аварійного стану однієї з будівельних конструкцій над авансценою*.

Я вирішив сам пересвідчитися в тому і сфотографувати аварійну конструкцію.

Наразі в залі всі театральні кресла закрито від будівельного пилу.

DSC_0413

Цьогорічної весни тут робили капітальний ремонт протипожежної багатотонної металевої завіси, яка роками висить над сценою. У випадку пожежі ця завіса автоматично опускається і відсікає залу від сцени.  Цей ремонт робили працівники-висотники зі спеціалізованої організації. Вони опускали ту пожежну завісу і саме тоді побачили, що за нею в складній бетонній конструкції перекриття сцени зявилася велика тріщина.

Знизу ту трішину не видно, адже вона закрита декоративним шаром шутатурки, армованої металевою сіткою.

DSC_0415

DSC_0416

Коли збільшити фотографію то видно, що і і тій штукатурці теж вже є дрібні тріщини і іржаві плями від дощової або талої води, яка протікає через дах.

DSC_0418 - копия

DSC_0415 - копия

DSC_0419 - копия

От що сказала директор Палацу культури Любов Піддубна: ” Цієї весни там просто лилася вода, яку ми ловили у різні тази. Вочевидь саме вода і стала причиною тієї тріщини. Тому вирішувати проблему потрібно комплексно: і дах ремонтувати, і зробити фахову експертизу та проект на капітальний ремонт тріснутої бетонної конструкції”.

Залізти самому і сфотографувати зблизька ту аварійну конструкцію було не можливо, адже ремонтні риштування зараз стоять з іншого боку сцени. Та й порушувати правила безпеки при роботі на висоті без відповідного дозволу я не міг, щоб не ставити в незручне становище керівництво палацу.

Тому  публікую фотографії зроблені верхолазами на їхні телефони:

IMG_0700

IMG_0701

IMG_0702

IMG_0703

*Авансцена – це передня частина сцени між театральною завісою і залою.

 

Be the first to comment on "Перлина культури Харківщини під загрозою"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*