Судові справи водіїв

водій

Хочу нагадати, що судді Куп’янського міськрайонного суду провадять не тільки кримінальне та цивільне судочинство, а й розглядають справи про адміністративні порушення.

Зокрема це справи про порушення за кермом автомобіля.

Найдорожча  в його житті горілка – 70 гривень за 1 грамм

09 травня 2018 року о 22.45 біля будинку № 22 селища Ківшарівка місцевий мешканець керував автомобілем з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Хоча від проходження огляду на стан сп’яніння він відмовився в присутності двох понятих. Своїми діями водій порушив вимоги п. 2. 5 Правил дорожнього руху

У судовому засіданні водій не заперечував факту керування автомобілем після вживання алкогольних напоїв. У своєму письмовому поясненні він написав, що випив всього 150 грамів горілки і за деякий час сів за руля. У вчиненому – щиро кається та зобовязується не допускати подібних правопорушень в подальшому.

Суддя однак постановив:

Визнати водія винним у вчиненні адміністративного правопорушення. На нього накладено штраф 10200 грн. і позбавлено  права керування транспортними засобами на 1 рік.

А ще він має сплатити і судовий збір у розмірі 352,40грн

Політ перерваний бетоном

Зранку 2 травня на перехресті вулиць Тітова і Кавказ люди були здивовані тим, що з огорожі вздовж дороги, що навколо міської площі, вибито великий бетонний блок. Поруч валялося розтрощене лобове скло з «Жигулів» і ще якісь пластикові автомобільні рештки .

Як відзначено в справі, 01.05.2018 року о 23 год. 30 хв. в Куп’янську водій автомобіля ВАЗ-21061 летів  спускався з боку міського майдану. І на перехресті вулиць Тітова та Кавказ на великій швидкості врубався у бетонну огорожу, вибивши з неї великий залізобетонний блок. Автомобіль отримав значні механічні пошкодження.

Власне отой блок спас життя водієві, адже утримав машину і від падіння з гори, і від зіткнення з газопроводом, який проходить по вулиці Кавказ просто в кількох метрах за тим самим блоком.

І вже о 00 годин 10 хвилин цей водій після аварії, просто на площі напроти міської ради, ще до  проведення медичного огляду, демонстративно вжив алкоголь. Звісно, що під час огляду в лікарні, куди його доставила поліція, він відмовився від перевірки на ступінь сп’яніння, чим порушив вимоги правил дорожнього руху і за що передбачено адміністративну відповідальність.

Крім того, цей водій не з’явився на судове засідання, хоча був повідомлений належним чином.

Суддя постановив: визнати водія винним у вчинені адміністративного правопорушення та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу у розмірі 20400 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 3 роки.

Доречі, розбите триплексне скло ще й досі валяється на пагорбі.

На газу можна їздити лише за дозволом

19.04.2018 року о 16.20 год. куп’янчанин їхав своїм автомобілем ВАЗ 21063 по місту Павлограду Дніпропетровської області. Там його й зупинили поліцейські, адже помітили, що в машині задній номерний знак не відповідає вимогам стандартів. Та ще й виявилося, що в авто встановлено газобалонне обладнання без відповідного дозволу органів МВС і необхідної реєстрації.

Документи про це порушення було направлено за місцем проживання водія, тобто до Куп’янська. Порушення скоєно повторно, адже водія вже штрафували за те саме у 2017 році і він тоді заплатив штраф в сумі 170 грн.

Тому суддя постановив визнати водія в скоєнні адміністративного правопорушення і накласти на нього стягнення у вигляді штрафу на користь держави вже у розмірі 255 грн.

Та ще й порушник заплатить судовий збір в сумі 352,40 грн.

 

Be the first to comment on "Судові справи водіїв"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*