Новини куп’янського футболу

головнааааа

Юнацький футбол

Чемпіонат області

В фінальний турнір чемпіонату Харківської області серед команд 2005 року народження вийшли команди дитячо-юнацьких спортивних щкіл з Краснограду, Первомайського, Ізюму та наша куп’янська «Мрія UFC».

Вихованці Сергія Загоруйка у півфіналі виграли у команди з міста Первомайський з рахунком 5:0. А у фіналі їх чекала зустріч з господарями фінального турніру. командою міста Ізюм. Втім і тут наші земляки виявилися сильнішими та перемогли з рахунком 2:0.

Кращим гравцем турніру визнано футболіста «Мрії UFC» Дмитра Безготкова.

Вітаємо наших юних чемпіонів Харківської області!

Турнір на призи футбольного клубу “Мрія UFC”

Наразі на стадіоні «Металург» селища Ківшарівка проходить другий етап футбольного турніру на призи клубу «Мрія UFC» . У цих змаганнях грають футболісти 2007 року народження з Сєвєродонецька та Рубіжного Луганської області, з Краматорська та Миколаївки Донецької області, з Новомосковська Дніпропетровської області, з Харкова та Куп’янська.

От що сказав нам тренер команди «Мрія UFC – U 11» Юрій Гречанніков:  «На цьому етапі всі 8 команд грають між собою. Наразі вже зіграно по три гри. І в кожній грі точиться досить вперта боротьба. Схоже, що все вирішиться в останній день цього етапу турніру, у неділю 10 червня»

Чемпіонат України

У неділю 10 червня відбудеться і дуже важлива гра в чемпіонаті України серед клубів ДЮФЛУ. Переможець першої групи «Мрія UFC U-15» буде приймати у чвертьфіналі переможця другої групи, команду ДЮСШ з міста Люботин. Нагадаю, що під люботинськими прапорами у першості України грають футболісти з харківського клубу «Майстер м’яча».

Перша гра цього двобою за вихід до півфіналу проходила в Люботині і завершилася внічию 0:0. Як сказав головний тренер клубу «Мрія UFC» Ігор Сіроштан, та гра була дуже складною. Наші постійно атакували, але харків’яни побудували свою тактику на руйнуванні гри «Мрії UFC».  У них дуже високі і потужні півзахисники та захисники, які виграли всю боротьбу у повітрі і відбивали всі наші атаки. Власне вони й досягли своєї мети  – не дати куп’янчанам забити гол на чужому полі.

Тепер вже нашим футболістам потрібно грати лише на перемогу, адже люба результативна нічия дасть перевагу супернику.

Тож запрошуємо всіх справжніх любителів футболу прийти в неділю о 12-00 на стадіон «Металург» щоб підтримати нашу команду.

Дорослий футбол

Чемпіонат Харківської області.

Минулої суботи куп’янський «Металург» грав на виїзді з командою «Газовик» з селища Донець.  В першому таймі Володимир Нетьосов на 14 і 16 хвилинах забив два голи у ворота господарів. Потім Олександр Холодков на 30, 50 і 59 хвилинах зробив власний хеттрик, і ще голами відзначилися Руслан Москаленко на 54 хв. і Ярослав Шейка на 68 хв.

Металург переміг з рахунком 7:1

На сьогодні таблиця групи «А» виглядає таким чином

Таблиця Металург

А це доробки кращих бомбардирів

Таблиця 2 - копия

В суботу 9 червня о 17-00  на стадіоні «Спартак» куп’янський «Металург»  у матчі 8 туру буде приймати дуже сильного і принципового суперника з ФК «Вовчанськ»