9 років тюрми за вбивство співпляшника.

Феміда

13 червня Куп’янський міськрайонний суд розглянув матеріали кримінального провадження щодо злочину, який стався в ніч з 1 на 2 січня 2018 року.

Обвинувачений мешканець Куп’янська, інвалід 2 групи з психічним розладом, тієї ночі перебував в домоволодінні свого померлого батька на вулиці Тополина селища Купянськ-Вузловий. Цей будинок він використовував як дачу.

Вийшовши з будинку він зустрів незнайомого чолов’ягу, привітав його з Новим роком і запросив зайти, щоб відзначити свято випивкою.

Спочатку вони купили десь у сусідів 250 гр. самогону.

Випили, і під час бесіди незнайомець зрозумівши, що в цьому будинку постійно ніхто не живе заявив, що хоче тут оселитися. Мовляв йому ніде жити.

Господар став виганяти гостя. Між ними зчинилася бійка, під час якої господар підняв уламок дошки і кілька разів вдарив потерпілого  ребром тієї дошки по голові.

Потерпілий впав, але на вимоги господаря вийти з дому, не встав, чи вже не зміг. Той вхопив його за одяг та витяг з будинку, а потім і за подвір’я, де й полишив на землі. А сам вимкнув світло в домі і пішов до Куп’янська.

Ранком 2 січня сусіди побачили вже мертвого чоловіка і викликали поліцію.

Як виявилося, вбитий жив у селі Кулагівка разом зі своєю цивільною дружиною.

Суд постановив визнати господаря винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 1 ст. 115 Карного кодексу ( Умисне вбивство) та призначив йому покарання у вигляді 9 ( девяти) років позбавлення волі. А ще застосувати до нього примусові заходи медичного характеру у виді надання амбулаторної психіатричної допомоги в примусовому порядку,

Звинувачений має сплатити державі 7293 грн за проведені експертизи.

 

Be the first to comment on "9 років тюрми за вбивство співпляшника."

Leave a comment

Your email address will not be published.

*