І знову позачергова сесія

головна

Сьогодні 26 червня відбулася вже друга поспіль позачергова сесія міської ради.

На питання деяких депутатів, чому вона не чергова, а позачергова, Володимир Занік так і не зміг відповісти.

А розглядалося сьогодні 13 питань, термін розгляду яких було доведено до цейтноту і тому депутати мали гасити своїми рішеннями бюрократичні пожежі.

Це знову були наслідки ганебної звички остапчукових ставлеників ховати голову в пісок, коли потрібно щось вирішувати.  Я повторюся, але вирішувати самі вони бояться і не вміють, тому відкладають всі важкі питання на потім, з надією, що може воно якось само розсмокчеться…

Депутати знову потикали Заніка та Скребця носом в головне питання міста, яке ті ніяк не наважуються вирішувати – реформування наших лікарень.

DSC_0676

Саме не вирішення цього питання зжирає левову частку бюджету, яку мали направити на дороги, ремонт теплових мереж, дитсадків тощо. А страшна заборгованість з виплати заробітної плати працівникам куп’янської медичної сфери вже досягла 6,6 мільйонів гривень, та +  майже 600 тисяч невиплачених поточних видатків по галузі. І далі буде більше!

 

DSC_0703

А Занік сидів і лише загадково посміхався на вимоги швидко і всебічно розглянути це питання. Він лише послався на те, що і в Лозовій та Ізюмі теж за його словами не вистачає грошей.

А тут ще й привселюдно було сказано, що й досі не працюють медична амбулаторія в мікрорайоні Ювілейному і частина корпусу поліклініки в Куп’янську-Вузловому на ремонт яких було витрачено багато бюджетних коштів.

 

DSC_0685

Та, за словами Скребця, причина закритої амбулаторії полягає в тому, що лікар, який має там працювати, наразі у відпустці. От вийде – тоді урочисто, з низькими  поклонами «благодєтєлю»  і відкриємо.

Цікавим виявилися і причини затримки роботи відремонтованих кабінетів у залізничній поліклініці.

Там всі наївно чекали на щедро обіцяні Остапчуком меблі для тих кабінетів. Мовляв: він і його фонд придбають нові сучасні меблі та обладнання для «дорогих» його серцю вузловчан.

Але обіцянки так і виявилися цяцянками. Цей діяч їх дуже щедро роздає, але не виконує.

В результаті вузловські медики вимушені були знову тягти до відремонтованих кабінетів весь той меблевий мотлох 50-60 річної давнини, який вже було списано, але ще не викинуто на смітник.  

DSC_0679

Ще на сесії було розглянуто питання про те, що на наступний рік ставки і пільги зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно в Куп’янську залишаться незмінними.

DSC_0690

Взагалі на сесії склалося враження, що керівництво міста, яке отримало чималих «люлей» від голови  ХОДА Юлії Світличної  під час її візиту до Куп’янська та Ківшарівки, все одно живе своїм власним життям.

Одні з них досиджують до пенсії, інші просто досиджують до виборів, а дехто вже похітливо облизується на бюджетні гроші, і проблеми міста – це не їхні проблеми.

 

А це депутати і присутні  DSC_0694

DSC_0692DSC_0683

DSC_0681DSC_0687

DSC_0696DSC_0702

DSC_0711

Be the first to comment on "І знову позачергова сесія"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*