Радник Юлії Світличної відвідала Куп’янськ

ггггголовна

26 червня в другій половині дня Куп’янськ відвідала Алла Ройтблат, радник голови Харківської обласної державної адміністрації з питань інклюзивної освіти. Саме вона на завдання Юлії Світличної контролює створення на Харківщині інклюзивно-ресурсних центрів та відкриття ресурсних кімнат, які мають бути в кожній школі. Основний лозунг цієї роботи – “Школа – для всіх дітей!”

Алла Ройтблат разом з начальником відділу освіти Світланою Пасічник відвідали НВК-2 і школу №4. Тут вони з проектантами та майбутніми будівельниками визначали, де саме будуть створюватися ресурсні центри.

Будівництво і обладнання центрів жорсто регламентовано законодавством, тому багато уваги наша гостя приділяла технічним тонкощам, зокрема якою має бути розводка всієї енергетики: електрики, опалення, водопостачання та водовідведення. Потрібно створювати комфортні умови і для дітей, і для спеціалістів: логопедів, сурдопедагогів, дефектологів та психологів.

Алла, як молодий представник команди молодого голови облдержадміністрації, приємно вразила своєю компетентністю, комунікабельністю і відсутністю такого звичного для старого покоління совкового чиновничого чванства.

За статистикою в Україні 12% дітей потребують особливої корекції фізичного та розумового розвитку, а Куп’янськ має можливсть стати регіональним центром з інклюзивної освіти.

Якщо у керівництва міста вистачить розуму підтримувати цю роботу.

DSC_0721 DSC_0731

DSC_0730DSC_0723 DSC_0735DSC_0742

DSC_0744

Be the first to comment on "Радник Юлії Світличної відвідала Куп’янськ"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*