Все буде “Norven”!

головна

Напередодні Дня Конституції України спортивний клуб карате “Norven” в лекційній аудиторії медичного коледжу провів урочисті збори юних спортсменів і їх батьків присвячені завершенню 2017/18 навчального року.

DSC_0903  Головний тренер і засновник клубу Олександр Буряк привітав всіх присутніх зі святами, підбив підсумки сезону і згодом коротко розповів про кожного з дітей. А розпочалося все з вручення подарунків до недавніх Днів народження кільком спортсменам від президента клубу “Norven” Олега Лущика. Це стильні клубні футболки.  DSC_0755

 

Як і завжди, навчальний рік у каратистів завершується дуже серйозними кваліфікаційними іспитами. Спортсменів атестували з загально-фізичної і спеціальної фізичної підготовки.

За підсумками цієї атестації спортсменам вручили сертифікат міжнародного зразка, згідно якого каратист отримав право носити відіповідний пояс.

Найменші учасники отримали сертифікати категорії 11 кю, на використання білого поясу з синьою нашивкою. А найдосвідченіші учні з категорією 3 кю, отримали право на коричневий пояс.

Хоча кілька каратистів під час атестації показали результати, які дозволили їм одразу перейти через одну категорію і їм вручили по два сертифікати.

DSC_0800  Власне самі пояси спортсмени за традицією отримають на закритій церемонії під час перших тренувань наступного навчального року. Втім і під час отримання сертифікату спортсмени та тренери мають виконувати обов’язкові ритуальні умови. Коли один каратист підходить до іншого з привітанням, він має не просто шанобливо вклонитися, а ще й обов’язково тримати свої п’яти разом, а носки ніг – розведені. Бо розведені п’яти означають, що каратист викликає візаві на бій! Головний тренер клубу уважно слідкував за виконанням цього правила.  DSC_0803

DSC_0816  Потім після урочистостей я звернув увагу, що й батьки юних каратистів теж чомусь розмовляли з тренером тримаючи свої п’яти разом. ;) Ми вітаємо дружну сім’ю куп’янських каратистів з завершенням чергового етапу їх спортивного життя і бажаємо хороших канікул. Керівництво клубу “Norven”  висловлює подяку Олегу Брянцеву директору Куп’янського медичного коледжу імені Марії Шкарлєтової за підтримку в проведенні цього заходу.  Всі фотографії з цих урочистостей можна завантажити з моєї сторінки на ресурсі Flickr  DSC_0828

DSC_0819 DSC_0787

DSC_0777 DSC_0759

  DSC_0920

 

Be the first to comment on "Все буде “Norven”!"

Leave a comment

Your email address will not be published.

*