Поліція, як арбітр між відділом освіти і “комісарами” від виконкому

DSC_0761

Вже кілька разів нинішня міська влада порушувала закони України і в результаті потрапляла під штрафи, які звісно платила не з власного гаманця, а з бюджету міста.

Ми вже писали, що за свої незаконні дії остапчукова команда рішенням суду заплатила чверть мільйона гривень приватному підприємцю Олександру
Гиренку.

На фоні цієї суми, якось губиться така “дрібниця”, як штраф у 25 тис. грн. який бюджет міста виплатив за незаконне проведення аудиту приватною компанією в міському відділі освіти на замовлення міського голови.

Не має законного права проводити таку перевірку приватна контора! Але коли остапчуківці виходять на шлях боротьби з особистими недругами, вони чхати хотіли на Закон.

Сьогодні робота міського відділу освіти була паралізована черговими атаками з боку заступника міського голови Генадія Мацегори. Не зважаючи на свою відпустку, він саме сьогодні вирішив провести аудиторську перевірку роботи всіх служб відділу освіти за останні 2,5 роки.

Але, як виявилося, ця перевірка не має під собою законного підґрунтя. Роспорядження міського голови про перевірку написано з порушенням багатьох норм різних законів.

Але це той випадок коли дуже вже хочеться зняти з роботи людину, яка не дає покерувати освітою, а головне її коштами, як заманеться.

Коли до відділу освіти надійшло те розпорядження, Світлана Пасічник написала листа Володимиру Заніку, де на кількох аркушах було розписано, які там допущено юридичні помилки. Але влада ніяк не відреагувала на це.

Сьогодні зранку Мацегора протягом години інструктував трьох членів комісії : начальника юридичного відділу Віталія Саяпіна, начальника відділу бухгалтерського обліку управління фінансів Тетяну Юдіну і Андрія Мотошкова, директора спортивної школи відділу освіти.

І от ці “комісари” прийшли на перевірку. Але вони не надали відділу освіти план перевірки, як того вимагає закон.

Світлана Пасічник сказала, що вони готові надати перевіряльникам всі документи. Але вони мають знати, що комісія хоче перевіряти. Це необхідно ще й з точки зору того, що літо  – то пора відпусток в освіті і багатьох фахівців просто немає на роботі, а викликати їх на роботу теж потрібно чітко за буквою закону.

Видно було, що перевіряльники почували себе ніяково, адже розуміли, шо порядок і насправді порушено, а з іншого боку вони не змогли встояти під тиском Мацегори.

А тут ще й те, що до комісії було включено Андрія Мотошкова, що як працівник освіти підпорядкований Світлані Пасічник. А це теж незаконно, бо виникає прямий конфлікт інтересів.

Схоже комісії було поставлено лише задачу, щоб спровокувати Пасічник, аби вона не допустила їх до перевірки.  Тоді вже вона формально порушить закон і може бути звільненою з роботи за невиконання розпорядження.

Щоб встановити юридичну справедливість було викликано представників поліції, які і мають зясувати, чи є законним розпорядження виконуючого обов’язки міського голови.

Втім “комісари” не дочекалися приїзду поліції і пішли до свого “боса”.

Але вже за годину повернулися з папірцем, на якому було надруковано щось схоже на план перевірки, але знову без посилання на норми закону. Та ще й підписав його не виконуючий обов’язки міського голови Занік, що видав відповідне розпорядження, а сам Мацегора.

Це теж не задовільнило працівників відділу освіти, адже вони вже навчані, попереднім приватним аудитом, коли команда Остапчука вперше хотіла здихатись Пасічник і посадити “на освіту” свою людину та безсоромно порушила закон.

Цікаво, що в тому новому “плані” чомусь зовсім не розписано повноваження якими наділено “комісара” Мотошкова.  А коли ще вранці його запитали, що він особисто має перевіряти, директор спортшколи міського відділу освіти відповів, що то – секрет!

DSC_0766

І знову до відділу освіти визивали поліцію, і тепер вже “комісари” написали їй заяву, що їх не допускають до перевірки.

Громадскість уважно спостерігає за цим намаганням спочатку “віджати” під себе відділ освіти, а потім і все місто. Сподіваємось, що закон цього не дозволить.

 

 

 

1 Comment on "Поліція, як арбітр між відділом освіти і “комісарами” від виконкому"

  1. Вольный слушатель | 17/07/2018 at 3:39 pm | Відповіcти

    Дело януковича продолжают его последователи! В нужном направлении идём, помогая пуйлу. Ура, товарищи!!!

Leave a comment

Your email address will not be published.

*